Wyszukiwarka gier
Shadow Ops: Red Mercury

Shadow Ops: Red Mercury

PC
po premierze

Data wydania: 22 września 2004

Akcji, FPP, Strzelanki, Multiplayer, Singleplayer, Internet, LAN

Shadow Ops: Red Mercury to wyprodukowana przez studio deweloperskie Zombie Inc pierwszoosobowa strzelanina (FPS), której akcja osadzona została w niedalekiej przyszłości. Gracz wciela się w członka oddziału Delta Force, a jego zadaniem jest przejęcie wyjątkowo niebezpiecznej substancji zwanej "red mercury" zanim trafi ona w ręce terrorystów.

6.6

Gracze

7.7

Steam

Oceń Grę
PC Windows

PC Windows

22 września 2004

Angielskie napisy i dialogi.

Statystyki graczy z Moje Gry

18graczy grało w tę grę.

13graczy ukończyło tę grę.

6 graczy dodało tę grę do Ulubionych.

Oceny i Recenzje

Shadow Ops: Red Mercury to gra akcji typu first-person shooter (FPS) rozgrywająca się na Ziemi w niedalekiej przyszłości. Gracz ma okazję stać się członkiem elitarnych oddziałów specjalnych Delta Force. Kiedy rosyjska podwójna agentka odkrywa informacje o substancji „Red Mercury”, która może zostać użyta jako akcelerator ładunków nuklearnych, gracz otrzymuje zadanie od Agencji Bezpieczeństwa Narodowego przejęcia owej substancji zanim zostanie ona użyta do budowy szeregu ładunków/urządzeń nuklearnych i sprzedana organizacjom terrorystycznym.

Akcja rzeczonej produkcji rzuca gracza w różne miejsca naszego globu, pierwsza misja rozpoczyna się w Maroku, a kolejne toczą się na Bliskim Wschodzie, w Rosji, na Filipinach, w Bośni czy Europie Zachodniej. Każda lokacja, w której toczą się zadania została szczegółowo i starannie zrealizowana (miejsca akcji odtworzone na podstawie autentycznych zdjęć), a gwarancją pozytywnych odczuć wizualnych jest użyty w tej produkcji engine graficzny firmy Epic Games (Unreal). Nie do pominięcie jest również nienaganna oprawa audio (Dolby 5.1 surround) zrealizowana przez słynne Hollywoodzkie studio dźwiękowe Soundelux.

Czytaj więcej

Publicystyka

Shadow Ops: Red Mercury - przedpremierowy test

Opinie16 września 2004

Shadow Ops: Red Mercury - przedpremierowy test

Wiadomości

Atari wprowadza nowe ceny swoich produktów na polskim rynku

gry 27 lutego 2006 11:30

Atari wprowadza nowe ceny swoich produktów na polskim rynku

Soundtrack z Shadow Ops: Red Mercury trafi na europejskie półki sklepowe

gry 9 października 2004 11:53

Soundtrack z Shadow Ops: Red Mercury trafi na europejskie półki sklepowe

Shadow Ops: Red Mercury w 64-bitach

gry 20 września 2004 09:03

Shadow Ops: Red Mercury w 64-bitach

Zapowiedziano specjaną edycję gry Shadow Ops: Red Mercury

gry 31 sierpnia 2004 10:52

Zapowiedziano specjaną edycję gry Shadow Ops: Red Mercury

Shadow Ops: Red Mercury potrzebuje testerów

gry 17 czerwca 2004 08:54

Shadow Ops: Red Mercury potrzebuje testerów

Autor scenariusza militarnej gry akcji pt. Shadow Ops: Red Mercury jest kłamcą!

gry 4 maja 2004 13:05

Autor scenariusza militarnej gry akcji pt. Shadow Ops: Red Mercury jest kłamcą!

Shadow Ops: Red Mercury w produkcji

gry 13 maja 2003 17:52

Shadow Ops: Red Mercury w produkcji

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Shadow Ops: Red Mercury.

Wszystkie pliki do pobrania

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Shadow Ops: Red Mercury:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB RAM, 4 GB HDD.

Oceny gry

Średnie Oceny:

6.6

Ocena Graczy

Średnia z 146 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

7.7

Ocena STEAM

"W większości pozytywne"

Średnia z 293 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

Oceny Recenzentów i Ekspertów

5.5
PC

MarcinB323

Ekspert

2023.12.19

19-12-2023. Bardzo przeciętny tytuł, krótki i powtarzalny, cały czas idziemy przed siebie i strzelamy do wyskakujących z znikąd przeciwników ( których jest może 3-4 rodzaje ale tylko różniących się wyglądem). gra jest trudna cały czas wyskakują wrogowie a do tego nie ma żadnych savów czy checkpointów i trzeba całe levele powtarzać. Fabularnie również nie porywa.

6.5
Krazownik
PC

Krazownik

Gracz

2026.01.12

Generalnie jest to port gry zrobionej przede wszystkim z myślą o konsolach i to widać i czuć przy sterowaniu. Grafika to poziom pierwszego Xboxa, co jednak jest nadrabiane oprawą dźwiękową. Wrogowie wyskakują znikąd, a walki toczą się na bardzo krótkich dystansach. Nie byłoby to aż takim problemem, gdyby nie system zdrowia oparty na apteczkach przy całkowitym braku checkpointów i możliwości zapisywania stanu gry w trakcie misji. Powoduje to że po każdej (dosyć częstej) śmierci trzeba przechodzić całą misję od początku. Na szczęście łagodzi to niewielka długość misji, które też nie są zbyt zróżnicowane. Gra jest dość krótka, fabuła zagmatwana, a dialogi sztuczne przez brak bluzgów. Na plus wypadają jednak cutscenki.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl