Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCiOSAND
Okładka Shadow Corps (PC)

Shadow Corps

Osadzona w odległej przyszłości taktyczna gra strategiczna z turowym systemem walki. W Shadow Corps stajemy na czele futurystycznego oddziału specjalnego, podróżującego po całej galaktyce i podejmującego się szeregu rozmaitych misji.

Strategiczne | science fiction | taktyczne | elementy RPG | indie

Okładka Shadow Corps (PC)

data premiery gry:

2020

iOS AND PC

Shadow Corps to taktyczna strategia w realiach science fiction, w której gracz przejmuje kontrolę nad oddziałem specjalnym najemników i stara się wyeliminować przeciwną drużynę. Tytuł jest przeznaczony m.in. na platformę PC, AND i iOS.

Mechanika

Rozgrywka została podzielona na tury, w trakcie których zespoły wykorzystują kolejno punkty odpowiedzialne za ruch oraz atak. Aby zdobyć niezbędną przewagę, nie wystarczy przewyższać oponentów liczebnością; trzeba także rozsądnie korzystać z systemu osłon czy flankować pozycje wroga.

Akcja Shadow Corps rozgrywa się w dalekiej przyszłości, dlatego też ekwipunek, którym posługują się nasi żołnierze, jest mocno futurystyczny. Oprócz efektownych broni czy pancerzy regularnie ulepszamy także nasz statek kosmiczny, na pokładzie którego podróżujemy po całej znanej galaktyce w poszukiwaniu kolejnych misji. Sporadycznie natykamy się również na pozostałości rasy Obcych oraz niezwykle potężne artefakty, poprawiające zdolności bojowe drużyny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Shadow Corps

Wymagania wiekowe Shadow Corps

12+

Wymagania sprzętowe Shadow Corps

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i3 / AMD A10, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 700 MB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 / 1 GB Radeon HD 6470 lub lepsza, 700 MB HDD, Windows XP

iOS
AND
PC