Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3
Okładka Sega Golf Club (PS3)

Sega Golf Club PS3

Stworzona przez firmę Sega seria Golf Club znana była do tej pory wyłącznie bywalcom salonów gier. Po opracowaniu kilku edycji dla automatów coin-op, korporacja owa zdecydowała się jednak wydać również wersję, przeznaczoną dla PlayStation 3.

Sportowe | golf | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Sega Golf Club (PS3)

producent: SEGA

wydawca: SEGA

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

11listopada2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stworzona przez firmę Sega seria Golf Club znana była do tej pory wyłącznie bywalcom salonów gier. Po opracowaniu kilku edycji dla automatów coin-op, korporacja owa zdecydowała się jednak wydać również wersję, przeznaczoną dla PlayStation 3. W odróżnieniu od innej gry dla entuzjastów golfa, czyli również dostępnej dla posiadaczy PS3 zręcznościówki Hot Shots Golf 5, ta pozycja bardziej przypomina symulator.

Jedną z największych zalet gry, którą z pewnością docenią wszyscy fani golfaj, jest pojawienie się w niej jednego z najbardziej znanych japońskich zawodników, czyli Yusaku Miyazato. Modele postaci bardziej przypominają żywych ludzi, niż we wspomnianym Hot Shots Golf 5, gdzie mamy do czynienia z karykaturami. Również sama rozgrywka wymaga nie tylko pewnego skupienia i odpowiednich umiejętności, ale i wiedzy związanej z golfem. Mimo, że na pierwszy rzut oka panowanie nad kijem może wydać się łatwe do nauczenia (wystarczy odchylić prawą gałkę analogową do tyłu i obserwować odpowiedni wskaźnik, prezentujący siłę uderzenia), to gra wymaga wielu godzin intensywnego treningu. Samych sposobów uderzenia w piłkę jest aż pięć!

Autorzy oddali do dyspozycji graczy wiele rozmaitych lokacji, różniących się choćby ukształtowaniem terenu i rozmieszczonymi przeszkodami. Zabawę uatrakcyjniają także zmieniające się warunki pogodowe, a przyjemny interfejs jest dodatkową zaletą tej produkcji. Tryb zabawy wieloosobowej obsługuje maksymalnie czterech chętnych, zgromadzonych przy jednej konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 9.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sega Golf Club

odpowiednia dla każdego wieku

Nowa gra firmy SEGA tytułem startowym PS3

wiadomość18 września 2006

SEGA w dalszym ciągu mocno wspiera PLAYSTATION 3. Przedstawiciele firmy właśnie ogłosili, że ich nowa gra pojawi się w sklepach w dniu premiery konsoli. Pozycja ta otrzymała nieco przydługi tytuł Miyazato San Kyoudai Naizou Sega Golf Club.