Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Search and Rescue 4: Coastal Heroes (PC)

Search and Rescue 4: Coastal Heroes PC

Czwarta edycja popularnej, realistycznej symulacji lotu śmigłowcem. Gracz ponownie może pełnić służbę w szeregach Amerykańskiej Straży Przybrzeżnej i uczestniczyć w różnych, niejednokrotnie niebezpiecznych, akcjach ratunkowych.

Symulacje | helikoptery

PC Windows
Okładka Search and Rescue 4: Coastal Heroes (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12listopada2002

25kwietnia2003

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Search and Rescue 4: Coastal Heroes to czwarta edycja popularnej, realistycznej symulacji lotu śmigłowcem. Gracz ponownie może pełnić służbę w szeregach Amerykańskiej Straży Przybrzeżnej i uczestniczyć w różnych, niejednokrotnie niebezpiecznych, akcjach ratunkowych. W nasze ręce oddano trzy śmigłowce, tj. HH-65A Dauphin, Sikorsky SH-3 Sea King oraz BK-117 C-1. Autorzy postarali się nie tylko o to, by wyglądały one autentycznie, lecz także by zachowywały tak jak rzeczywiste maszyny. W porównaniu z poprzednimi częściami serii, jeszcze bardziej dopracowano modele lotu każdej maszyny, udoskonalono trójwymiarowy silnik graficzny gwarantujący foto-realistyczne przedstawienie rzeźby terenu, miast i powierzchni morza; zadbano także o realistyczne oddanie warunków atmosferycznych i ich wpływu na lot. Tym razem na wykonanie czeka ponad 100 misji, jak zaznaczają twórcy, dużo bardziej wymagających niż w Search and Rescue 3. Wszystkie wymagają od grającego stosowania prawdziwych procedur Amerykańskiej Straży Przybrzeżnej, sporych umiejętności pilotażu i podejmowania szybkich decyzji - życie ludzi zależy od tego jak poradzimy sobie z napotkanymi przeciwnościami. Search and Rescue 4: Coastal Heroes pozwala na rozgrywkę w kilku różnych trybach, m.in. pojedyncze misje, gra na losowo wygenerowanej mapie oraz tryb kariery, gdzie zaczynamy jako chorąży i stopniowo pniemy się po szczeblach kariery.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 153 głosów czytelników.

Gry podobne do Search and Rescue 4: Coastal Heroes

Klasyfikacja PEGI Search and Rescue 4: Coastal Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Wymagania sprzętowe Search and Rescue 4: Coastal Heroes

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256MB RAM
  • 64MB RAM akcelerator 3D
  • 1 GB HDD
PLAY na poważnie wkracza na polski rynek wydawniczy

wiadomość7 marca 2003

Miło jest mi poinformować, iż na naszym rynku wydawniczym pojawił się nowy „zawodnik”, w którego ofercie znajduje się już kilka tytułów, być może nie kultowych, czy też przełomowych, lecz z pewnością godnych zainteresowania (sam odbierałem kilka telefonów od polskich graczy z pytaniami o dostępność dwóch z nich na naszym rynku). Mowa tu o firmie PLAY, do tej pory znanej jako hurtownia i sklep z grami komputerowymi, oraz o następujących tytułach: Cycling Manager 2, Search and Rescue: Vietnam MedEvac, Search and Rescue 4: Coastal Heroes oraz Search and Rescue 3, choć należy zaznaczyć, że są to jednie ciekawsze pozycje z rozrastającej się oferty firmy PLAY.