Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Emergency: Firefighter (PC)
OkładkaEmergency: Firefighter (PC)

Firefighter 259 PC

Emergency: Firefighter

Emergency: Firefighter to gra zręcznościowa z silniem zaznaczonym wątkiem przygodowym, w której wcielisz się w rolę nieustraszonego strażaka i podejmiesz wyzwanie związane z gaszeniem gigantycznych pożarów.

Przygodowe | katastroficzne | straż pożarna | ratownictwo | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Firefighter 259 Premiera PC

16grudnia2003

pudełko PL

12lipca2004

producent: InterActive Vision wydawca: Global Star Software wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Firefighter 259

Airfix Dogfighter

998: Pogromcy Ognia

Emergency 3

Emergency: Firefighter to gra zręcznościowa z silnie zaznaczonymi akcentami przygodowymi, w której wcielasz się w rolę nieustraszonego strażaka i podejmujesz wyzwanie związane z gaszeniem pożarów, które dzięki programistom InterActive Vision do najprostszych nie należy. Nasz dzielny bohater musi bowiem sam odnaleźć urządzenia, za pomocą których zwalczy ogień i na dodatek robić to bardzo szybko, gdyż rozprzestrzeniający się w zawrotnym tempie żywioł, może spowodować ogromne szkody w jego organizmie. Oprócz tradycyjnego gaszenia pożarów, Emergency: Firefighter umożliwia nam także ratowanie uwięzionych w budynkach ludzi i zabezpieczanie odpadów toksycznych, które w połączeniu z ogniem mogą doprowadzić do prawdziwej katastrofy.

InterActive Vision podkreśla duży realizm rozgrywki, poczynając od scenariusza, a na technikach gaszenia pożarów kończąc. W przypadku tego pierwszego, poszczególne misje bazują na słynnych akcjach strażackich, zarówno w dużych wieżowcach, jak i ogromnych fabrykach. Jeśli chodzi o ten drugi aspekt, nasz bohater dysponuje wszystkimi akcesoriami, jakie pojawiają się dziś w nowoczesnych jednostkach pożarniczych. Od strony technicznej, również jest bardzo dobrze: gra posiada przyjemną, w pełni trójwymiarową grafikę i nieskomplikowany w obsłudze interfejs użytkownika.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Firefighter 259 cena w dniu premiery: 10 PLN

Klasyfikacja PEGI Firefighter 259

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Firefighter 259 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz
  • 128MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (DirectX 8.1)