Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCiOSSwitch
Okładka Say No! More (PC)

Say No! More

Humorystyczna gra przygodowa TPP wyśmiewająca standardy panujące w wielu miejscach pracy. W Say No! More wcielamy się w stażystę, który odkrywa zakazane słowo „nie” i drzemiącą w nim moc odmawiania wykonywania niedorzecznych zadań, które są mu zlecane.

Przygodowe | TPP | humorystyczne | indie

Okładka Say No! More (PC)

data premiery gry:

9kwi2021

PC Switch iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Say No! More jest humorystyczną grą przygodową, wyśmiewającą standardy panujące w wielu miejscach pracy. Tytuł został opracowany przez niezależny zespół Studio Fizbin, mający w swoim portfolio serię The Inner World.

Fabuła

W Say No! More wcielamy się w Stażystę, który trafia do korporacji, gdzie oczekuje się od niego bezwzględnego posłuszeństwa i entuzjazmu, bez względu na to, jak bardzo nudne i niedorzeczne zadania są mu zlecane. Gdy pewnego dnia Stażysta zostaje zmuszony do oddania swojego drugiego śniadania koleżance z pracy, postanawia zawalczyć o swoje i od tej pory na wszystko odpowiadać „nie”, budząc strach w sercach współpracowników.

Mechanika

W Say No! More akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Przed rozpoczęciem zabawy musimy zdecydować się na jedną z postaci, wybierając spośród kilkunastu predefiniowanych bohaterów i bohaterek, lub stworzyć od podstaw własną, decydując o jej płci i wyglądzie.

Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak przystąpić do właściwej rozgrywki, która sprowadza się do eksploracji ośmiu poziomów i wypowiadania tytułowego „nie!” na wszelkie możliwe sposoby („nie” o różnym nacechowaniu emocjonalnym ma nieco inne działanie) i w rozmaitych językach (na ich liście znalazł się również polski). Mówiąc (lub krzycząc) „nie”, nie wykonujemy zadań zlecanych nam przez współpracowników i przełożonych, co może zarówno ich zdenerwować, jak i wręcz przeciwnie – namieszać im w głowach i skłonić do przemyśleń. Gra pozwala nam również naładować swoje „nie” i zwiększyć jego siłę, dzięki czemu nasz krzyk może na przykład zdemolować najbliższe otoczenie.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Say No! More utrzymano w barwnej stylistyce retro. Całość budzi skojarzenia z trójwymiarowymi produkcjami z końca lat dziewięćdziesiątych XX wieku, głównie za sprawą kanciastych modeli postaci i rozpikselowanych tekstur.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do Say No! More

Wymagania wiekowe Say No! More

12+

Wymagania sprzętowe Say No! More

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GT 540 / Radeon HD 5570 lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows 10 64-bit
PC
Switch
iOS