Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Safety Driving: The Safety Simulation - Car (PC)

Safety Driving: The Safety Simulation - Car PC

Symulator jazdy samochodem pozwalający graczowi na poznanie zasad rządzących ruchem ulicznym i opanowanie techniki bezpiecznej jazdy. Gracz trafia za kierownicę różnych typów aut i sprawdza swoje umiejętności w wielu sytuacjach drogowych.

Symulacje | samochodowe

PC Windows
Okładka Safety Driving: The Safety Simulation - Car (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10kwietnia2013

Safety Driving: The Safety Simulation - Car to realistyczny symulator ruchu ulicznego. W grze dostajemy możliwość zajęcia miejsca kierowcy jednego z trzech pojazdów: klasycznej osobówki, samochodu typu sedan oraz auta sportowego.

Twórcy sprawdzają nasze umiejętności kierowania pojazdami w wielu sytuacjach znanych z codziennego ruchu ulicznego i odtwarzają realia drogowe, kreując najczęstsze problematyczne warianty zachowań kierowców. Przed nami zadania skupiające się m.in. na poruszaniu się po drogach jednokierunkowych, zmianie toru jazdy na rondach czy też szybkim reagowaniu na błędy innych uczestników ruchu i stosowaniu tzw. „zasady ograniczonego zaufania”. Potencjalne zagrożenie stanowić mogą też wkraczający na jezdnię piesi. Każdą z misji poprzedza krótki instruktaż, wyjaśniający sposób zaliczenia danego etapu i pokazujący wzorową symulację omawianej sytuacji.

Zmagania toczymy w trzech zróżnicowanych sceneriach: w wielkiej metropolii, w niedużym miasteczku oraz na wsi, przejeżdżając po drogach gruntowych. Gra symuluje zachowanie kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków (odwzorowując je za pomocą specjalnych filtrów i sztuczek graficznych), zwracając uwagę na zaburzenia koncentracji oraz problemy ze wzrokiem.

Oprawa graficzna przywodzi na myśl szereg innych niskobudżetowych produkcji oraz symulatorów stworzonych i wydawanych przez firmę UIG Entertainment.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Safety Driving: The Safety Simulation - Car

Wymagania wiekowe Safety Driving: The Safety Simulation - Car

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Safety Driving: The Safety Simulation - Car

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GS lub lepsza)
  • Windows XP/ Vista/7/8