Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Safety Driving: The Motorbike Simulation (PC)

Safety Driving: The Motorbike Simulation PC

Safety Driving: The Motorbike Simulation to symulator pozwalający graczowi na poznanie zasad rządzących ruchem ulicznym i opanowanie techniki bezpiecznej jazdy motocyklem.

Symulacje | motocyklowe

PC Windows
Okładka Safety Driving: The Motorbike Simulation (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10kwietnia2013

Safety Driving: The Motorbike Simulation to kolejna gra z gatunku symulatorów traktująca o pojęciach związanych z ruchem ulicznym i bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Za stworzenie oraz wydanie tej produkcji odpowiada niemiecka firma UIG Entertainment, specjalizująca się w tego typu tytułach.

W grze dostajemy możliwość jazdy skuterami oraz motocyklami o małej i dużej pojemności silnika. Twórcy sprawdzają nasze umiejętności w wielu sytuacjach znanych z codziennego ruchu ulicznego i odtwarzają realia drogowe, kreując najczęstsze problematyczne warianty zachowań motocyklistów. Przed nami zadania skupiające się m.in. na poruszaniu się po drogach jednokierunkowych, zmianie toru jazdy na rondach czy też szybkim reagowaniu na błędy innych uczestników ruchu i stosowaniu tzw. „zasady ograniczonego zaufania”. Potencjalne zagrożenie mogą też stanowić wkraczający na jezdnię piesi. Każdą z misji poprzedza krótki instruktaż, wyjaśniający sposób zaliczenia danego etapu i pokazujący wzorową symulację omawianej sytuacji.

Zmagania toczymy w trzech zróżnicowanych sceneriach – w wielkiej metropolii, w niedużym miasteczku oraz na wsi, przejeżdżając po drogach gruntowych. Gra symuluje ponadto zachowanie kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków (odwzorowując je za pomocą specjalnych filtrów i sztuczek graficznych), zwracając tym samym uwagę na zaburzenia koncentracji oraz problemy ze wzrokiem.

Oprawa graficzna przywodzi na myśl szereg innych niskobudżetowych produkcji oraz symulatorów stworzonych i wydawanych przez firmę UIG Entertainment.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Safety Driving: The Motorbike Simulation

Wymagania wiekowe Safety Driving: The Motorbike Simulation

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Safety Driving: The Motorbike Simulation

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentrium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GS lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8