Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Rusty Hearts (PC)

Rusty Hearts PC

Rusty Hearts to gra z gatunku MMORPG przygotowana przez firmę Stairway Games. Gracze mogą wcielić się w jedną czterech postaci i stanąć do walki z władcą wampirów - Lordem Vladem oraz jego sługami, którzy zagrażają ludzkości.

RPG | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Rusty Hearts (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20września2011

Rusty Hearts to darmowa gra MMO wyprodukowana przez studio Stairway Games. Tytuł oferuje bardzo dynamiczną i widowiskową walkę zarówno w PvE, gdzie z grupą przyjaciół możemy przemierzać liczne podziemia, jak i w PvP, które dzięki nietypowej konwencji przedstawienia walki przypomina klasyczne bijatyki.

W trakcie zabawy, jak przystało na grę MMO, rozwijamy swojego bohatera zdobywając nowy ekwipunek, zdolności i doświadczenie. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu nasza postać może się zdecydować na wybór jednej z dwóch ścieżek rozwoju. Ten wybór wpływa na styl prowadzenia walki, posiadaną broń, umiejętności, a nawet wygląd.

Rusty Hearts to tytuł, który był pierwotnie projektowany jako gra 2D z charakterystycznym side-scrollingiem, ale ostatecznie został wzbogacony również o widok 3D. Teraz dzięki połączeniu tych dwóch stylów prezentacji walki, gra uzyskała niekonwencjonalny, ale i atrakcyjny wygląd. Zachowała przy tym typowe dla azjatyckich produkcji widowiskowe sceny walk, pełne kolorów, dynamiki i spektakularnie ginących bossów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.6 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Rusty Hearts

Wymagania wiekowe Rusty Hearts

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Rusty Hearts

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.5 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5200 lub lepsza)
  • 14 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
W co pograć za darmo - część 16 (Rise of Immortals, Rusty Hearts i inne)
W co pograć za darmo - część 16 (Rise of Immortals, Rusty Hearts i inne)

wiadomość10 października 2011

W szesnastym przeglądzie najciekawszych darmowych gier przyglądamy się nowemu dziełu studia Petroglyph (Rise of Immortals) oraz interesującej produkcji MMO Rusty Hearts. Oprócz tego, piszemy o artystycznej przygodówce (Keys of Gamespace) i prostej, ale wciągającej strzelance (Proto Galaxy). Fani free to play mogą też przeczytać skrót najważniejszych informacji.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

wiadomość7 września 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.