Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSP
Okładka Rush (2006) (PSP)
OkładkaRush (2006) (PSP)

L.A. Rush PSP

Rush (2006)

Rush to wyścigi samochodowe, stworzone przez programistów z firmy Midway, odpowiedzialnej m.in. za serię bijatyk Mortal Kombat. Tytuł łączy w sobie klimat takich produkcji, jak Trackmania czy Stunt GP.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

L.A. Rush Premiera PSP

26września2006

producent: Midway Games wydawca: Midway Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Rush to wyścigi samochodowe, stworzone przez programistów z firmy Midway, odpowiedzialnej m.in. za serię bijatyk Mortal Kombat. Tytuł łączy w sobie klimat takich produkcji, jak Trackmania czy Stunt GP.

W głównym trybie gry, Story Mode, podróżujemy po trasach umiejscowionych w Los Angeles (Hollywood, Santa Monica, South Bay, South Central i Downtown), poszukując skrótów i skoczni, z pomocą których zostawiamy w tyle swych rywali. Autorzy przewidzieli dla nas 30 różnorodnych wyzwań, po zrealizowaniu których cieszymy się większą zasobnością wirtualnego portfela. Podczas wyścigów możemy korzystać nie tylko z podstawowych atrybutów 50 aut, lecz także z dobrodziejstw, jakie oferują rozsiane w Mieście Aniołów power-upy. Dopalacze owe pozwalają nam na zwiększenie szybkości wozów oraz zastawianie przemyślnych pułapek na oponentów.

Poza ściganiem się po otwartej przestrzeni Los Angeles możemy również wziąć udział w popisach kaskaderskich. Do tego celu przygotowano dla nas rozmaite areny, obfitujące w rampy, skocznie etc. Korzystając z tych obiektów wykonujemy widowiskowe triki, za które także jesteśmy nagradzani wysokimi kwotami pieniężnymi. Zarobione banknoty wydajemy z kolei na tuningowanie swoich samochodów, spośród których 36 opartych jest na prawdziwych markach. Po wizycie w odpowiednim warsztacie możemy wzbogacić auta o lepsze części (np. silnik, skrzynię biegów, opony) i ozdoby, wliczając w to metalicznie połyskujące lakiery i kolorowe winyle.

Podczas jazdy przygrywa nam muzyka rockowych i hip-hopowych wykonawców (m.in. Twista i Lil' Kim). W trybie wieloosobowym, za pośrednictwem sieci Wi-Fi bierzemy udział w licznych pojedynkach, wykorzystując takie opcje, jak Battle Race czy Multiplayer Cruise Missions.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe L.A. Rush: 12+

L.A. Rush Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB