Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka Rugby League Live (PS3)
OkładkaRugby League Live (PS3)

Rugby League Live

Rugby League Live to stworzona przez studio Big Ant symulacja rozgrywek rugby. Mecze toczą się według oficjalnych zasad tego sportu w ramach najważniejszych lig i turniejów, w tym: NRL, Super League i Mistrzostwa Świata.

Sportowe | rugby

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rugby League Live Premiera

2wrz2010

PS3 X360

Rugby League Live to jak sama nazwa wskazuje gra sportowa dająca graczom okazję wzięcia udziału w meczach rugby. Za produkcję odpowiada australijska firma Big Ant Studios.

Gra w realistyczny sposób odtwarza reguły rządzące rozgrywkami rugby. Twórcy wykupili wszystkie najważniejsze licencje, dzięki czemu możemy cieszyć się wirtualnymi wersjami ponad czterdziestu zespołów biorących udział w rzeczywistych zawodach takich jak NRL, Super League, State of Origin, City v Country oraz Mistrzostwa Świata. Wśród grywalnych drużyn znalazły się mi.n Brisbane Broncos, Canberra Raiders, Canterbury-Bankstown Bulldogs, Cronulla-Sutherland Sharks, Gold Coast Titans, Manly-Warringah Sea Eagles, Melbourne Storm, Newcastle Knights, New Zealand Warriors, North Queensland Cowboys, Parramatta Eels, Penrith Panthers, South Sydney Rabbitohs, St. George-Illawarra Dragons, Sydney Roosters oraz Wests Tigers.

Dodatkową atrakcją dla fanów tego sportu jest to, że mecze toczą się na murawach odtworzonych zgodnie z rzeczywistością trzydziestu stadionów. Poza własnoręcznym kontrolowaniem zawodników zadbano również o obecność opcji samodzielnego tworzenia zawodników, zespołów oraz własnych mistrzostw. Po raz pierwszy w historii cyklu wprowadzono też tryb multiplayer, w którym na raz bawić się może do 4 graczy.

Poza wiernością w odtworzeniu wyglądu zawodników i stadionów Rugby League Live może pochwalić się także systemem degradacji boiska oraz ubiorów. Mecze komentuje Andrew Voss, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych zajmujących się rozgrywkami rugby.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rugby League Live

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
X360