Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Roboforge (PC)
OkładkaRoboforge (PC)

Roboforge PC

RoboForge to interesująca gra autorstwa zespołu Liquid Edge Games, w której każdy gracz może zbudować swojego własnego robota-wojownika, następnie wyszkolić go w sztuce walki i wystawić do pojedynku na internetowej arenie gladiatorów.

Strategiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Roboforge Premiera PC

17lipca2002

producent: Liquid Edge Games wydawca: Liquid Edge Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Roboforge to interesująca gra autorstwa zespołu Liquid Edge Games, w której każdy gracz może zbudować swojego własnego robota-wojownika, następnie wyszkolić go w sztuce walki i wystawić do pojedynku na internetowej arenie gladiatorów, gdzie zmierzy się z mechami stworzonymi przez innych użytkowników sieci.

Roboty konstruujemy z sześciu podstawowych grup elementów (sensory, bronie, osłony, mechanizmy serwo, generatory energii oraz urządzenia kontrolujące) dostępnych w wielu wariantach i odmianach. Ciało trójwymiarowego robota możemy pokryć dostępnymi w grze teksturami lub przygotować własne skiny.

Pomiędzy walkami możemy szkolić naszego stalowego wojownika. Trening polega na uczeniu go nowych sposobów walki, których ilość jest praktycznie nieograniczona. Do wyboru są zarówno metody defensywne jak i ofensywne. Po treningu mamy możliwość przetestowania naszego gladiatora i ostatecznie wystawienia go do walki na arenie.

Gra pozwala na rozgrywanie walk na arenach amatorskich oraz profesjonalnych, a dla najbardziej zaawansowanych dostępne są turnieje do których dostęp kosztuje 5$. Rozgrywki te posiadają szczegółowy ranking graczy z podsumowaniem na koniec każdego sezonu, gdzie zwycięzca turnieju zgarnia całą pulę pieniężną.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Roboforge: Odpowiednia dla każdego wieku.

Roboforge Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 350MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D