Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Robot Arena (PC)
OkładkaRobot Arena (PC)

Robot Arena PC

Stań się wybitnym konstruktorem, wytęż swój intelekt i wykaż się inwencją twórczą by stworzyć najbardziej niszczycielskiego metalowego wojownika, a następnie poprowadź go do zwycięstwa nad innymi botami pragnącymi go pokonać.

Strategiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Robot Arena Premiera PC

24marca2001

producent: Gabriel Interactive wydawca: WizardWorks Group Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Robot Arena to interesująca gra, w której stajemy się wybitnym konstruktorem, musimy wytężyć swój intelekt i wykazać się inwencją twórczą by stworzyć najbardziej niszczycielskiego metalowego wojownika, a następnie poprowadzić go do zwycięstwa nad innymi botami pragnącymi go pokonać. Walki toczą się w czasie rzeczywistym na siedmiu odmiennych arenach bojowych, a każda z nich pełna jest pułapek i zapadni.

Tworząc swojego gladiatora możemy używać całej gamy dostępnych części, wyposażenia oraz broni jak chociażby topory, młoty czy piły mechaniczne. Po każdej wygranej walce zarabiamy pieniądze, które można przeznaczyć na naprawę, trening lub modyfikację podzespołów naszego gladiatora. Dokładny system symulowania zniszczeń robotów uwzględnia każdy element podczas potyczki, obniżając jego funkcjonalność. Możemy zmagać się z wysokiej klasy sztuczną inteligencją komputera w trybie single player lub z pomysłowością żywych przeciwników w rozgrywce wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 83 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Robot Arena: 12+

Robot Arena Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D