Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONE
Okładka RoboCraft Infinity (PC)

RoboCraft Infinity

Udoskonalona wersja gry RoboCraft, za której opracowaniem stoją autorzy oryginału – studio Freejam. Sednem rozgrywki są multiplayerowe starcia z innymi graczami; bitwy toczymy, kontrolując specjalne pojazdy konstruowane przez nas w oparciu o ponad setkę modułów i komponentów.

Akcji | multiplayer | crafting

Okładka RoboCraft Infinity (PC)

producent: Freejam

wydawca: Freejam

Strona oficjalna

data premiery gry:

11kwi2018

XONE

data nieogłoszona

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Robocraft Infinity to ulepszona wersja znanej komputerowej gry free-to-play RoboCraft. W odróżnieniu od niej, projekt w wersji na Windowsa 10 i Xboksa One jest płatny, ale korzysta z programu Xbox Play Anywhere (kup w cyfrowej dystrybucji jedną z wersji, a drugą otrzymasz gratis). Za tytuł odpowiadają autorzy oryginału – studio Freejam.

Mechanika

Robocraft Infinity to niecodzienna gra sieciowa, łącząca elementy takich produkcji jak chociażby Minecraft i World of Tanks. Naszym głównym zadaniem jest walczenie z innymi graczami specjalnymi pojazdami. Tych jednak nie wybieramy z puli dostępnych maszyn, a tworzymy je sami, łącząc w prostym edytorze przeszło sto modułów i komponentów. Taka liczba części pozwala na dowolne kombinowanie i eksperymentowanie, sprawiając, że każda machina jest unikalna. Stworzone maszyny przechowujemy w garażu, zmieniając je w razie potrzeby przed walką.

Gra przeznaczona jest zarówno dla samotnych wilków, jak i osób preferujących zabawę ze znajomymi. Możemy ich zapraszać do rozgrywki, a także tworzyć plutony, by walczyć z grupami innych graczy – dokładnie tak, jak w oryginalnej wersji.

Robocraft Infinity doczekało się kilku nowinek w porównaniu do darmowego Robocrafta. Deweloperzy zatroszczyli się m.in. o nową fizykę oraz system progresji. Ponadto wprowadzono osiągnięcia oraz usprawniono sterowanie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI RoboCraft Infinity

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PC
XONE