Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCXONE
Okładka Road to Guangdong (PC)

Road to Guangdong

Narracyjna przygodówka z elementami samochodowej symulacji. W Road to Guangdong gracze wcielają się w młodą kobietę, która wraz ze swoją ciocią udaje się w podróż starym autem przez Chiny, by uratować rodzinną restaurację. Za produkcję odpowiada studio Just Add Oil Games.

Przygodowe | samochodowe | indie | Chiny | elementy symulacyjne | lata 90.

Okładka Road to Guangdong (PC)

data premiery gry:

paź2019

PC XONE

Road to Guangdong to symulacja od studia Just Add Oil Games. Gracz wciela się w rolę młodej dziewczyny imieniem Sunny, która rusza w drogę przez Chiny, by odbudować rodzinną restaurację.

Fabuła

W Road to Guangdong gracz wciela się w Sunny – 23-letnią absolwentkę sztuki. Niespodziewanie dziedziczy ona rodzinną restaurację. Dołącza więc do swojej 68-letniej ciotki Guu Ma i wyrusza w drogę przez Chiny, aby przywrócić świetność rodzinnemu interesowi, odtworzyć sekretne przepisy oraz odbudować swoje relacje z rodziną.

Mechanika

Rozgrywka w Road to Guangdong obraca się wokół podróży samochodem. Pojazd ma swoje lata i jest podatny na różnego rodzaju awarie. Gracz musi więc stale kontrolować wiele parametrów, takich jak np. ciśnienie opon, ilość oleju czy poziom paliwa. W razie awarii trzeba samodzielnie zajrzeć pod maskę i usunąć problem. Do tego istotnym jest, aby mieć w posiadaniu zapasowe części.

W trakcie jazdy prowadzimy rozmowy z ciotką i innymi postaciami niezależnymi. Wybór opcji dialogowych wpływa na postać Sunny, kształtując jej osobowość i wpływając na jej relację z Guu Ma.

Kwestie techniczne

Road to Guangdong oferuje oprawę graficzną utrzymaną w kreskówkowym stylu, z dominującymi jasnymi barwami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do Road to Guangdong

Wymagania wiekowe Road to Guangdong

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Road to Guangdong

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i3 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

PC
XONE