Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Ride to Hell: Route 666 (PC)
OkładkaRide to Hell: Route 666 (PC)

Ride to Hell: Route 666

Gra akcji przeznaczona do cyfrowej dystrybucji w ramach serwisów Xbox Live, PlayStation Network i Steam. W produkcji wcielamy się w przywódcę gangu motocyklowego, którego zadaniem jest przejąć władzę nad legendarną trasą drogową – Route 66.

Akcji | motocyklowe | elementy strategiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ride to Hell: Route 666 Premiera

anulowana

PC X360 PS3

Ride to Hell: Route 666 to gra akcji z elementami strategii, zrealizowana przez niemieckie studio Black Forest Games, twórców platformówki Giana Sisters: Twisted Dreams.

Historia zawarta w grze skupia się na przedstawieniu losów przywódcy gangu motocyklowego, którego jedynym celem jest przejęcie władzy na legendarnej trasie drogowej – Route 66. By tego dokonać trzeba zarządzać i kierować swoimi podopiecznymi w bezwzględnej walce o władzę z innymi motoryzacyjnymi bandami.

Rozgrywka w głównej mierze opiera się na zręcznościowej walce podczas jazdy na motocyklu. Twórcy zróżnicowali jednak gameplay dodając do swojej produkcji wiele elementów gry strategicznej. Dzięki temu musimy zarządzać naszymi podopiecznymi, zapewniać im odpowiednie wyposażenie, a także rekrutować nowych członków gangu.

Poza tym, należy ustalać proste taktyki i formacje do poszczególnych potyczek, gdyż bezmyślne próby wybicia całej przeciwnej drużyny zazwyczaj kończą się porażką. Zmian w strategii walki można dokonywać także w czasie potyczki, dostosowując się do zaistniałej sytuacji.

Członkowie naszego gangu różnią się od siebie umiejętnościami. Niektórzy dysponują wielką siłą, którą miażdżą najbliższych przeciwników. Z kolei inni posiadają umiejętności medyczne i mogą uratować życie rannym kolegom.

Oprawa graficzna została utrzymana w kreskówkowym stylu. Tytuł został stworzony w ramach dodatkowej promocji gry Ride to Hell: Retribution. Oprócz Ride to Hell: Route 666, wyprodukowano także Ride to Hell: Beatdown, prostą zręcznościówkę na urządzenia mobilne.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4,5 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ride to Hell: Route 666: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
X360
PS3