Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXONEPC
Okładka Reservoir Dogs: Bloody Days (XONE)

Reservoir Dogs: Bloody Days

Strzelanka z widokiem z góry oparta na filmie Quentina Tarantino z 1992 roku, zatytułowanym Wściekłe psy (ang. Reservoir Dogs). Reservoir Dogs: Bloody Days opowiada o grupie kryminalistów, wspólnie dokonujących zuchwałych napadów.

Akcji | top-down | strzelanki

Okładka Reservoir Dogs: Bloody Days (XONE)

data premiery gry:

anulowana

XONE

18maj2017

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Reservoir Dogs: Bloody Days to wydana na platformę PC i XONE strzelanka z widokiem z lotu ptaka. Grę opracowało studio Big Star Games.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra bazuje na Reservoir Dogs, czyli kultowym filmie Quentina Tarantino z 1992 roku, u nas znanym jako Wściekłe psy.

Fabuła opowiada o bandzie kryminalistów posługujących się znanymi z filmu kryptonimami. Do grupy należy więc Pan Blondyn, Pan Pomarańczowy, Pan Różowy, Pan Biały, Pan Brązowy oraz Pan Niebieski. Zgraja ta zebrała się po to, aby wspólnymi siłami dokonać kilku spektakularnych napadów. Jako że nie są oni żadnymi geniuszami zbrodni, to ich akcje zawsze są brutalne i najczęściej zostawiają po sobie stosy trupów.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydane na platformę PC i XONE Reservoir Dogs: Bloody Days jest strzelanką z widokiem z lotu ptaka, wzbogaconą ciekawym systemem manipulowania czasem. Podczas zabawy dokonujemy zuchwałych napadów, które wymagają przedarcia się przez grupy uzbrojonych strażników i próbujących nas powstrzymać policjantów.

Na każdą misję udaje się maksymalnie trzech bandytów. Każdym z nich kierujemy osobno, ale odbywa się to w mocno nietypowy sposób za sprawą mechaniki nazwanej Time Back. Dzięki niej cofamy czas i przenosimy się do ciała innej postaci. Jednocześnie poprzedni bandzior powtarza ruchy, które wykonaliśmy, kierując nim chwilę temu. Cała zabawa polega więc na rozgrywaniu tych samych fragmentów czasu z perspektywy kilku postaci w taki sposób, aby w sumie wszystkie te działania złożyły się na jedną skoordynowaną akcję. Oczywiście, najczęściej nie udaje się to za pierwszym podejściem, więc musimy przeskakiwać między bandytami i dokonywać potrzebnych poprawek, aby w końcu uzyskać właściwą taktykę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Reservoir Dogs: Bloody Days

Wymagania wiekowe Reservoir Dogs: Bloody Days

16+

Wymagania sprzętowe Reservoir Dogs: Bloody Days

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-3220 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GT 750 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows 7 64-bit
Top-down shooter na licencji filmowych Wściekłych psów zadebiutuje 18 maja
Top-down shooter na licencji filmowych Wściekłych psów zadebiutuje 18 maja

wiadomość19 kwietnia 2017

Studio Big Star Games ujawniło datę premiery gry Reservoir Dogs: Bloody Days. Produkcja trafi na PC 18 maja, a w późniejszym terminie ukaże się także na Xboksie One.

Reservoir Dogs: Bloody Days - zapowiedziano strzelankę na bazie filmu Quentina Tarantino
Reservoir Dogs: Bloody Days - zapowiedziano strzelankę na bazie filmu Quentina Tarantino

wiadomość11 marca 2017

Studio Big Star Games i firma Big Games zapowiedziały strzelankę Reservoir Dogs: Bloody Days, bazującą na kinowym klasyku Quentina Tarantino. Co ciekawe, produkcja wydaje się całkiem obiecująca, głównie za sprawą nietypowej mechaniki manipulowania czasem, pozwalającej wykonywać skoordynowane napady.

PC
XONE