Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiPCPS2
Okładka Rebel Raiders: Operation Nighthawk (Wii)
OkładkaRebel Raiders: Operation Nighthawk (Wii)

Rebel Raiders: Operation Nighthawk

Rebel Raiders: Operation Nighthawk to prosta w obsłudze, ale i niezwykle widowiskowa strzelanina z perspektywy trzeciej osoby. Wcielając się w rolę pilota futurystycznego myśliwca, staniesz do walki przeciwko wojskom Unii, eksterminując wrogie maszyny w powietrzu.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rebel Raiders: Operation Nighthawk Premiera

16wrz2005

PC PS2

23sie2008

Wii

Akcja gry Rebel Raiders: Operation Nighthawk przenosi nas do dalekiej przyszłości, w której wszystkie planety Układu Słonecznego zostały skolonizowane przez ludzi. Ówczesnym systemem rządzi Światowa Unia Narodów, która twardą ręką tłami wszelkie przejawy buntu i próbuje wprowadzić dyskusyjny pokój. Rebelianci nie mają jednak zamiaru się poddać zwłaszcza, że w ich szeregach pojawił się potężny aliant, czyli gracz.

Rebel Raiders: Operation Nighthawk to prosta w obsłudze, ale i niezwykle widowiskowa strzelanina z perspektywy trzeciej osoby. Wcielając się w rolę pilota futurystycznego myśliwca, staniesz do walki przeciwko wojskom Unii, eksterminując wrogie maszyny w powietrzu. Scenariusz programu obejmuje cztery kampanie zawierających tyleż samo rozbudowanych misji. Do wykonania określonych przez rebelianckie dowództwo celów przydzielono Ci trzy różniące się pomiędzy sobą samoloty – każdy z nich dysponujący unikatowymi środkami zagłady. Oprócz tradycyjnych misji, w Rebel Raiders: Operation Nighthawk pojawiają się również misje bonusowe, w których gracz może zasiąść za sterami najnowszego wynalazku, myśliwca Delta. Podobnie jak w innych produkcjach tego typu, perfekcyjne wykonywanie zadań okazuje się niezbędne do odblokowania nowych typów broni, samolotów oraz różnych specjalnych funkcji, które ułatwiają powietrzne zmagania.

Rebel Raiders: Operation Nighthawk oferuje w pełni interaktywny, trójwymiarowy świat, w którym można zniszczyć niemal każdy obiekt, efektowne wizualnie wybuchy oraz piekielnie szybką akcję, która przypadnie do gustu wszystkim weteranom produkcji w typie Star Wars: Rogue Squadron 3D.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 1,2 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rebel Raiders: Operation Nighthawk

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PC
PS2
Wii