Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Ravensburger Puzzle (PC)

Ravensburger Puzzle PC

Ravensburger Puzzle to stworzona przez studio Daedalic Entertainment gra logiczna sygnowana marką znanego producenta puzzli. Gracze mogą sprawdzić swoją spostrzegawczość na ponad 100 układankach, z których największe liczą nawet 500 elementów.

Logiczne

PC Windows
Okładka Ravensburger Puzzle (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29listopada2010

8lipca2011

pudełko PL

Ravensburger Puzzle to gra logiczna, w której gracz zajmuje się układaniem tytułowych puzzli. Opisywany produkt przygotowany został w ścisłej współpracy z niemiecką firmą Ravensburger, specjalizującą się w wydawaniu popularnych gier planszowych i wszelakich rodzajów puzzli.

Autorzy omawianej gry oddali do dyspozycji graczy ponad 100 puzzli i za materiał źródłowy posłużyły między innymi słynne obrazy, malownicze krajobrazy czy zdjęcia zwierząt. Poszczególne obrazki różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale i złożonością, czyli liczbą elementów, które składają się na daną łamigłówkę. Minimalnie jest to 20, a maksymalnie 500. Wszystko to sprawia, że gra może trafić w gusta zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, które pragną by zabawa stanowiła pewne wyzwanie. Co ciekawe, początkujący gracze mogą korzystać z rozbudowanego systemu podpowiedzi.

Najważniejszy tryb rozgrywki w Ravensburger Puzzle to kampania, w której zalicza się kolejne plansze, odblokowując tym samym dostęp do nowych puzzli. Nie zabrakło też jednak różnorakich wyzwań oraz osiągnięć, motywujących do uzyskiwania coraz lepszych rezultatów. Niewątpliwą atrakcją produkcji jest również możliwość wgrania dowolnego zdjęcia z komputera i przygotowania na jego podstawie puzzli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Ravensburger Puzzle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.