Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Quake II: The Reckoning (PC)
OkładkaQuake II: The Reckoning (PC)

Quake II: The Reckoning PC

Opracowane przez ekipę sudia Xatrix Entertainment oficjalne rozszerzenie do kultowej pierwszoosobowej strzelaniny Quake II firmy id Software.

To jest dodatek do gry Quake II.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | strzelanki

Quake II: The Reckoning Premiera PC

31maja1998

pudełko PL

31maja1998

producent: Gray Matter / Xatrix Entertainment wydawca: Activision Blizzard wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Reckoning jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem popularnej strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Quake II. Wcielamy się tutaj w postać członka elitarnego oddziału zwiadowczego, który został zrzucany na planetę obcych Stroggów w celu wybadania jednego z tamtejszych miast. Podczas lądowania pojazd naszego bohatera rozbija się w dosyć sporej odległości od metropolii, dlatego pierwsze zadanie polega na przedarciu się przez skalne labirynty. Kiedy już wejdziemy do miasta i usuniemy z niego większość przeciwników, przyjdzie nam potajemnie wykraść statek obcych i zniszczyć ich bazę księżycową.

Wędrówce towarzyszą niezliczone pojedynki przy użyciu broni palnej. Aby uatrakcyjnić oryginalnego Quake'a II, autorzy ze studia Xatrix zaimplementowali w dodatku dwóch zupełnie nowych przeciwników (Gekk, Repair Bot), jak również trzy unikatowe rodzaje broni (Phalynx Particle Cannon, Ion Ripper, Trap). Modyfikacji ulegli dotychczasowi rywale (zazwyczaj posiadają lepsze uzbrojenie), zaś wśród dostępnych power-upów pojawił się nowy, po przejęciu którego siła ognia zwiększa się czterokrotnie.

Quake II: The Reckoning zawiera także szereg nowych map, dedykowanych rywalizacji w trybie rozgrywki wieloosobowej oraz dynamiczną ścieżkę dźwiękową, zapisaną w formacie Audio-CD.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 148 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Quake II: The Reckoning: 16+

Quake II: The Reckoning Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 90 MHz
  • 16MB RAM
  • CD-ROMx4