Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczne3DS
Okładka Puzzler Mind Gym 3D (3DS)
OkładkaPuzzler Mind Gym 3D (3DS)

Puzzler Mind Gym 3D 3DS

Zestaw ćwiczeń i zagadek logicznych, mających podnieść aktywność naszego mózgu i poprawić pamięć. Gra powstała przy udziale profesora Iana Robertsona, neurologa i specjalisty od rehabilitacji kognitywnej.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Puzzler Mind Gym 3D Premiera 3DS

13września2011

pudełko PL

11listopada2011

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Puzzler Mind Gym 3D

Super Mario 3D Land

Pullblox

Gardenscapes

Puzzler Mind Gym 3D to zestaw ćwiczeń i zagadek logicznych, które mają poprawić naszą pamięć, podnieść umiejętności orientacji przestrzennej oraz podnieść ogólną aktywność mózgu. Według zapewnień producenta, testy zostały stworzone przez profesora Iana Robertsona, neurologa i specjalisty od rehabilitacji kognitywnej.

Podobnie jak w grach sportowych dbających o nasza tężyznę fizyczną, Puzzler Mind Gym 3D oferuje graczom kompleksowy, 90-dniowy program codziennych ćwiczeń w kilku kategoriach. Do każdego z dni programu przypisana jest jedna sesja, w której znajdziemy zestaw różnych gier i wyzwań. W każdej sesji dostępnych jest kilka zadań w jednej z czterech kategorii: Visual (zadania oparte na obrazach i grafikach), Memorization (zapamiętywanie), Word-based (gry słowne), i Numerical (zadania oparte na liczbach). Jeżeli nie interesuje nas podchodzenie do testów w ustalonej przez twórców kolejności, możemy wybrać którąkolwiek z przygotowanych sesji.

W czasie zabawy gra przechowuje wszystkie osiągnięte przez nas wyniki, a ogólne postępy w treningu i ich ocenę możemy zobaczyć w indywidualnym profilu użytkownika. Warto wspomnieć jeszcze, że przy okazji rozwiązywania zadań możemy zapoznać się z informacjami dotyczącymi fizjologii i zasad funkcjonowania ludzkiego mózgu.

Prosta oprawa gry, wykorzystująca trójwymiarowy ekran 3DS-a, spełnia swoją rolę w wizualizacji stawianych przed nami problemów, ale nic ponadto. Nie powinniśmy więc oczekiwać fajerwerków graficznych.

Tryb gry: single player  

Puzzler Mind Gym 3D cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Puzzler Mind Gym 3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.