Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

114. Gry PlayStation 4 po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 114. Gry po premierze na platformę Sony PlayStation 4 ułożone według popularności.

Po premierze 3489
PS4
Tematyki
Streets of Red: Devil's Dare Deluxe
Streets of Red: Devil's Dare Deluxe

Akcji 12 kwietnia 2018

Dwuwymiarowy beat'em up z elementami roguelike. Gracze trafiają do świata opanowanego przez potwory, w którym walczą o przeżycie i pieniądze. Dzięki nim można rozwijać swoją postać, zyskując nowe moce.

Clouds & Sheep 2
Clouds & Sheep 2

Symulacje 21 lutego 2017

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaje pod swoją opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio HandyGames, a wydaniem zajęła się firma Headup Games.

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action
VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

Przygodowe 2 maja 2019

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action to nietypowa produkcja, która umożliwia wcielenie się w… barmana pracującego w cyberpunkowym mieście. Gra skupia się na dialogach i opowiadanej historii. Gracz może również wpływać na opowieść przez podawanie gościom odpowiednich drinków.

Apocalipsis
Apocalipsis

Przygodowe 5 września 2019

Przygodówka point-and-click, w której gracze wcielają się w Harry’ego, mężczyznę przemierzającego nieprzyjazną krainę w poszukiwaniu utraconej ukochanej. Dzieło studia Punch Punk Games wyróżnia się za sprawą oryginalnej stylistyki, inspirowanej średniowiecznymi kodeksami i rycinami Hansa Holbeina oraz Albrechta Dürera.

Pic-a-Pix Deluxe
Pic-a-Pix Deluxe

Logiczne prace wstrzymane

Graficzna gra logiczna, która oparta została na popularnej łamigłówce Picross, znanej także pod nazwą „malowanie liczbami”. Tytuł oferuje w sumie 300 zagadek o różnym stopniu skomplikowania, a także kooperacyjny tryb zabawy wieloosobowej.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory

RPG 19 stycznia 2018

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory to stworzona przez Bandai Namco produkcja z gatunku jRPG, osadzona w uniwersum popularnego anime. Gra jest kontynuacją Digimon Story: Cyber Sleuth z 2015 roku.

Afterparty
Afterparty

Przygodowe 29 października 2019

Absurdalna przygodówka od twórców Oxenfree. Afterparty opowiada zabawną historię pary przyjaciół, którzy po śmierci trafiają do piekła i odkrywają, że jedynym sposobem na uniknięcie wiecznego potępienia jest pokonanie Diabła w zawodach w piciu alkoholu. Podczas zabawy eksplorujemy lokacje i rozwiązujemy zagadki. Kluczową rolę odgrywa właściwe wykorzystywanie różnych trunków, zapewniających bonusy do zdolności postaci.

Lumines Remastered
Lumines Remastered

Logiczne 26 czerwca 2018

Dwuwymiarowa gra logiczna, która rozgrywką nawiązuje do klasyka gatunku i jednej z pierwszych gier tego typu na świecie, czyli znanego wszystkim dobrze Tetrisa. Tytuł ten inteligentnie rozwija stare pomysły, dodając od siebie nowe elementy. Produkcja jest remasterem Lumines, wydanego w 2005 roku na konsolę PlayStation Portable.

Mark of the Ninja Remastered
Mark of the Ninja Remastered

Akcji 9 października 2018

Zremasterowana wersja gry Mark of the Ninja, czyli hybrydy platformowej gry akcji oraz skradanki. W porównaniu z oryginałem dzieło studia Klei Entertainment może się pochwalić przede wszystkim odświeżoną oprawą graficzną.

Brief Battles
Brief Battles

Towarzyskie 7 maja 2019

Zręcznościowa gra typu party game. Zabawa przeznaczona jest głównie do multiplayera, w którym kilka osób wciela się w postacie walczące dzięki potędze... majtek. Bielizna daje bowiem supermoce pokroju możliwości strzelania kulami ognia.

Rogue Aces
Rogue Aces

Akcji 12 kwietnia 2018

Hybryda dynamicznego shoot’em upa i produkcji typu roguelike. W Rogue Aces Deluxe wcielamy się w wojskowego pilota walczącego na polach bitew rodem z II wojny światowej. Za grę odpowiada studio Infinite State Games.

Holy Potatoes! What the Hell?!
Holy Potatoes! What the Hell?!

Symulacje 4 czerwca 2020

Kolejna gra niezależnego zespołu Daylight Studios. Tym razem wcielamy się w kucharza, pracującego w… zaświatach zamieszkiwanych przez kartofle. Będziemy sortowali grzeszników i pozyskiwali z nich składniki do niesamowitych dań – wszystko, by zaspokoić głodnych bogów kartoflanego panteonu.

Solo
Solo

Przygodowe 31 lipca 2019

Niecodzienna gra przygodowa z elementami logicznymi opowiadająca o miłości. Gracze wcielają się w osobę poszukującą swojej drugiej połówki. By ją odnaleźć, muszą przemierzać świat, rozwiązując rozmaite problemy.

Chicken Range
Chicken Range

Zręcznościowe 26 października 2018

Chicken Range to zabawna gra zręcznościowa, w której korzystając z różnorakiej broni, strzelamy do niekończących się zastępów kurczaków. Za stworzenie i wydanie tej produkcji odpowiada firma Funbox Media.

The Blackout Club
The Blackout Club

Akcji 30 lipca 2019

Pierwszoosobowy horror przeznaczony do rozgrywki w ramach kooperacji. Maksymalnie czworo graczy wciela się w nastolatków starających się odnaleźć przyjaciela i zdobyć dowody działalności tajemniczych osobników z podziemnego labiryntu.

Trailblazers
Trailblazers

Wyścigi 8 maja 2018

Ukierunkowana na kooperację, futurystyczna gra wyścigowa łącząca elementy znane z takich produkcji jak WipEout, Mario Kart i Splatoon. Podczas zabawy jeździmy pojazdami malującymi trasy. Zostawiane ślady przyśpieszają maszyny kierowane przez członków naszej drużyny.

Punch Line
Punch Line

Przygodowe 31 sierpnia 2018

Gra przygodowa typu visual novel, w której wcielamy się w ducha ucznia szkoły średniej. Bohater Punch Line musi znaleźć sposób na powrót do swojego ciała, jednocześnie uważając, by nie spoglądać zbyt często na bieliznę swoich rówieśniczek; w przeciwnym wypadku sprowadzi na Ziemię apokalipsę.

Mega Man X Legacy Collection
Mega Man X Legacy Collection

Zręcznościowe 24 lipca 2018

Pakiet czterech gier z serii Mega Man X, obejmujący takie tytuły jak: Mega Man X, Mega Man X2, Mega Man X3 oraz Mega Man X4. Kolekcja została wydana z okazji trzydziestych urodzin cyklu Mega Man. Gry zostały wzbogacone o dodatkowy tryb rozgrywki, a także wirtualne muzeum, w którym można zobaczyć art worki, zabawki i inne przedmioty kolekcjonerskie związane z serią.

SNK 40th Anniversary Collection
SNK 40th Anniversary Collection

Zręcznościowe 19 marca 2019

Składanka wydana z okazji 40. urodzin firmy SNK. W zestawie znajdują się m.in. takie gry jak: Crystalis, Ikari III: The Rescue, Guerrilla War, P.O.W., Prehistoric Isle in 1930, Psycho Soldier, TNK III, Vanguard i Victory Road.

Little Dragons Cafe
Little Dragons Cafe

RPG 24 sierpnia 2018

Produkcja łącząca elementy RPG, gry przygodowej oraz symulacji rolniczej. Główni bohaterowie Little Dragons Cafe muszą wychować smoka, by dzięki temu uratować swoją chorą matkę. Gra jest dziełem studia Toybox Games.

Bud Spencer & Terence Hill: Slaps and Beans
Bud Spencer & Terence Hill: Slaps and Beans

Akcji 24 lipca 2018

Dwuwymiarowy beat 'em up wykorzystujący postacie Buda Spencera i Terence'a Hilla - słynnych aktorów występujących wspólnie w filmach akcji i westernach w latach 60. i 70.

Psyvariar Delta
Psyvariar Delta

Akcji 30 sierpnia 2018

Odświeżona i rozbudowana wersja gry Psyvariar Revision, znanej z automatów arcade. Psyvariar Delta to klasyczny shoot’em up, w którym kontrolujemy futurystyczny myśliwiec i eliminujemy wszystko, co stanie nam na drodze.

Riddled Corpses EX
Riddled Corpses EX

Akcji 5 czerwca 2018

Twin-stick shooter, w którym wcielamy się w jednego ze śmiałków stawiających czoła potworom panoszącym się po ulicach. Zabawa w Riddled Corpses polega na przemierzaniu lokacji i eliminacji wszystkiego, co stanie nam na drodze. Gra została utrzymana w stylistyce retro, budzącej skojarzenia z produkcjami z epoki ośmiu i szesnastu bitów.

Unexplored
Unexplored

RPG 19 lutego 2019

Niezależna, dwuwymiarowa gra RPG typu roguelike, łącząca przystępność z wysokim poziomem trudności. Produkcja wyróżnia się oryginalną oprawą graficzną i opartym o proste założenia, ale ciekawym system walki.