Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

91. Gry PlayStation 3

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 91. Najpopularniejsze gry na platformę PS3.

PS3

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Major League Baseball 2K7
Major League Baseball 2K7

Sportowe 5 marca 2007

Major League Baseball 2K7 jest realistyczną symulacją baseballu, stworzoną przez studio Kush Games – producenta odpowiedzialnego za stworzenie m.in. serii NBA 2K czy NHL 2K. Wydaniem gry zajmuje się Take-Two Interactive.

Dungeon Twister
Dungeon Twister

Strategiczne 4 czerwca 2012

Dungeon Twister to gra strategiczna oparta na planszowym pierwowzorze. Naszym głównym zadaniem jest wydostanie się z niebezpiecznych mechanicznych lochów. Wśród cech charakterystycznych tej pozycji wymienić można chociażby obracające się elementy planszy oraz mnóstwo możliwości strategicznych i taktycznych.

Inferno Pool
Inferno Pool

Zręcznościowe 28 maja 2009

Bardzo zręcznościowa odmiana bilardu, w której staramy się stopniowo eliminować konkurentów poprzez wykonywanie celnych trafień. Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje również bardziej tradycyjne odmiany takie poola, takie jak 8 Ball czy 9 Bal.

Harker
Harker

Akcji prace wstrzymane

Harker to oparta na słynnej powieści Brama Stokera gra zaliczana co prawda do gatunku survival horroru, lecz nieco odbiegająca od schematu. Autorzy z The Collective, oddziału Foundation 9 Entertainment, zrezygnowali bowiem ze straszenia graczy na rzecz zapewnienia im różnych możliwości efektownej eksterminacji wampirów.

Switchball
Switchball

Zręcznościowe 11 lutego 2010

Połączenie gry logicznej oraz zręcznościówki, wzorowane na takich produkcjach, jak chociażby "Ballance". Sterujemy kulką, próbując pokonywać znajdujące się na planszy przeszkody.

Singstar Motown
Singstar Motown

Towarzyskie 18 września 2009

SingStar Motown to gra muzyczna skierowana do wszystkich fanów popu i soulu, wydana z okazji 50-lecia powstania popularnej wytwórni Motown.

Flight Control HD
Flight Control HD

Zręcznościowe 15 września 2010

Zręcznościowa gra logiczna, w której zostajemy kontrolerem ruchu lotniczego. Naszym zadaniem jest wytyczanie tras lądowania dla coraz większej liczby maszyn, a także sprawdzanie wszystkich parametrów poszczególnych lotów. Gra posiada prostą grafikę i przejrzysty interfejs.

Summer Athletics 2009
Summer Athletics 2009

Sportowe prace wstrzymane

Summer Athletics to druga część serii gier sportowych przygotowanych przez studio 49Games z myślą o entuzjastach Igrzysk Olimpijskich. Gracze mogą zmierzyć się w 28 dyscyplinach,w tym biegu na 100 metrów, rzucie oszczepem i skoku w dal. Gra oferuje opcję zmagań z komputerową sztuczną inteligencją oraz żywymi przeciwnikami, a także możliwość zabawy w trybie kooperacji.

Shatter
Shatter

Zręcznościowe 23 lipca 2009

Shatter to gra zręcznościowa stworzona przez studio Sidhe Interactive. Tytuł bazuje na klasycznych założeniach Arkanoida. Odbijanie piłeczki wzbogacone zostało jednak o nowe elementy, w tym chociażby ruch plansz oraz pojedynki z bossami. Gra oferuje między innymi tryb multiplayer pozwalający zmierzyć się z przeciwnikami z różnych zakątków świata.

Wildlife: Forest Survival
Wildlife: Forest Survival

Akcji prace wstrzymane

Wildlife: Forrest Survival to wyprodukowana przez firmę EA Games gra akcji, w której głównymi bohaterami są dziko żyjące zwierzęta. Gracze mają okazję wcielić się w królika, lisa, jastrzębia lub aligatora i podjąć walkę o przetrwanie w lesie. Rozgrywka oferuje opcję zabawy solowej (z komputerową sztuczną inteligencją w charakterze rywala) lub multiplayer z maksymalnie 11 żywymi przeciwnikami.

Galaga Legions DX
Galaga Legions DX

Zręcznościowe 29 czerwca 2011

Kolejna odsłona legendarnej serii gier zręcznościowych, której początki sięgają 1981 roku. Sterujemy niewielkim statkiem kosmicznym lecącym cały czas w górę ekranu i musimy eliminować atakujące nas hordy wrogów. Z czasem zdobywamy nowe uzbrojenia oraz inne pomocne ulepszenia, w tym pola siłowe.

Greg Hastings Paintball 2
Greg Hastings Paintball 2

Akcji 14 czerwca 2011

Pierwszoosobowa strzelanka symulująca rozgrywki paintballa. Autorzy położyli nacisk na realizm i grę drużynową, w czym pomaga system wydawania komend członkom oddziału. Całość jest przeznaczona głównie do rozgrywek wieloosobowych i oferuje siedem różnorodnych trybów multiplayer.

NCAA Football 12
NCAA Football 12

Sportowe 12 lipca 2011

Gra sportowa symulująca rozgrywki futbolu amerykańskiego pomiędzy uniwersyteckimi drużynami z USA i Kanady. Odtworzono wszystkie reguły rządzące tym sportem i zadbano o zaawansowany silnik fizyczny odpowiedzialny zarówno za zachowanie piłki, jak i sposób poruszania się zawodników po boisku. W lidze bierze udział ponad setka zespołów i wirtualna wersja każdego z nich jest taka jak w rzeczywistości.

Arcana Heart 3
Arcana Heart 3

Bijatyki 13 stycznia 2011

Trzecia cześć tradycyjnych, dwuwymiarowych bijatyk, znanych z japońskich salonów gier. W podstawowym trybie rozgrywki poznajemy kontynuację wydarzeń z poprzedniej odsłony. Twórcy przygotowali też tryb treningu, versus oraz score attack. Do dyspozycji graczy oddano 23 żeńskie postacie – każda z nich dysponuje własnym zestawem ciosów. Cechą systemu walki w Arcana Heart są obszerne areny i możliwość wykonywania dużych skoków.

PixelJunk SideScroller
PixelJunk SideScroller

Akcji 25 października 2011

PixelJunk SideScroller to przygotowana z myślą o rozgrywce 2-osobowej dynamiczna strzelanina autorstwa deweloperów z firmy Q-Games. Gracze kierują niewielkimi stateczkami kosmicznymi, którymi przemierzają pełne przeszkód, zagadek, pułapek i przeciwników jaskinie. Dynamiczna zabawa wymaga dużego refleksu oraz ciągłej koncentracji.

Revenge of the Wounded Dragons
Revenge of the Wounded Dragons

Akcji 10 grudnia 2009

Revenge of the Wounded Dragons to dzieło ekipy studia Wanako Games. Scrollowana bijatyka przedstawia historię dwóch braci, którzy stają do walki z mafią, by uratować porwaną siostrę i pomścić śmierć swojego dziadka. Kierując poczynaniami głównych bohaterów gracze muszą stawić czoła setkom mniej i bardziej wymagających przeciwników.

Alive and Undead
Alive and Undead

Akcji prace wstrzymane

Zwariowana gra akcji, w której połączono cechy chodzonych bijatyk z autorskimi pomysłami. W produkcji wcielamy się w dwójkę bohaterów – naśladowcę Elvisa Presley’a oraz pogromczynię sił ciemności Ms. Wilson. Nietypowa para musi rozprawić się z wampirami i innymi pomiotami z piekła rodem przy pomocy kombinacji ciosów i wielu rodzajów broni.

Piyotama
Piyotama

Zręcznościowe 9 sierpnia 2007

Gra logiczno-zręcznościowa, której ogólne założenia przypominają kultowego Tetrisa. Asystujemy w wykluwaniu się widocznych na ekranie jajek, łącząc obiekty tego samego koloru.

Chime Super Deluxe
Chime Super Deluxe

Towarzyskie 29 marca 2011

Rozbudowana wersja przyjemnej gry logicznej z ciekawą ścieżką dźwiękową. Zabawa przypomina serie Lumines oraz Tetris – gracz układa na planszy klocki, aby wypełnić wszystkie pola. Cechą charakterystyczną produkcji są minimalistyczna oprawa wizualna oraz świetna muzyka. W grze wykorzystano utwory paru znanych artystów: Moby’ego, Orbitala oraz Philipa Glassa.

Slam Bolt Scrappers
Slam Bolt Scrappers

Logiczne 15 marca 2011

Niezwykłe połączenie układanki, zręcznościówki i gry akcji. Buduj swoją wieżę z klocków, niszcz złowrogie stworki, zdobywaj kolejne elementy konstrukcji, broń się przed atakami przeciwnika i spróbuj zniszczyć jego budowlę.

ZEN Pinball
ZEN Pinball

Zręcznościowe 14 maja 2009

Wirtualny pinball autorstwa studia ZEN. Produkcja oferuje cztery rozbudowane stoły, usprawnioną fizykę kulki oraz opcję rozgrywki wieloosobowej. W tej wersji wszystkie dostępne stoły dostępne są w grafice 3D.

Kung-Fu LIVE
Kung-Fu LIVE

Bijatyki 7 grudnia 2010

Gra walki wykorzystująca kamerę PlayStation Eye. Dzięki temu gadżetowi rola głównego bohatera przypada tu w całości graczowi. Jego sylwetka przenoszona jest do wirtualnego świata, a sterowanie odbywa poprzez wykonywanie przed kamerą pożądanych ruchów, takich jak ciosy, kopnięcia czy podskoki.

Landit Bandit
Landit Bandit

Zręcznościowe 23 czerwca 2010

Zręcznościówka, w której zasiadamy za sterami prototypowego helikoptera Leonarda da Vinci i bierzemy udział w szeregu misji, rozgrywanych na dwudziestu zróżnicowanych poziomach.

SingStar Guitar
SingStar Guitar

Towarzyskie 13 października 2010

SingStar Guitar to gra muzyczna wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment z myślą o entuzjastach instrumentalnego muzykowania na konsoli PlayStation 3. Twórcy zaimplementowali obsługę gitarowych kontrolerów znanych z serii Guitar Hero i Rock Band. Dzięki temu gracze mogą sprawdzić nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale również związane z grą na instrumentach muzycznych.