Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

89. Gry PlayStation 3

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 89. Najpopularniejsze gry na platformę PS3.

PS3

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

NCAA Football 11
NCAA Football 11

Sportowe 13 lipca 2010

Następna odsłona cyklu o lidze futbolu amerykańskiego złożonej z drużyn uczelnianych z USA i Kanady. Wśród nowości można wymienić pojawienie się na boisku sędziów oraz usprawniony system drużynowych zwodów i akcji. Rozbudowano też moduł Team Builder, który pozwala na tworzenie drużyn szkół nieobecnych w grze i wprowadzono wiele innych poprawek.

NCAA Football 09
NCAA Football 09

Sportowe 15 lipca 2008

NCAA Football 09 jest następną częścią serii symulatorów uwielbianego przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych i mało znanego w Polsce sportu – Futbolu Amerykańskiego.

Voodoo Dice
Voodoo Dice

Logiczne 26 maja 2010

Voodoo Dice to stworzona przez studio Exkee gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Przy wykorzystaniu tytułowej kostki wudu gracze pokonują najeżone pułapkami i łamigłówkami plansze, starając się dotrzeć do sześcianu wieńczącego rozgrywkę. Twórcy gry przewidzieli 60 zróżnicowanych poziomów w 4 sceneriach, na których rywalizować mogą maksymalnie 4 osoby.

Urban Mysteries
Urban Mysteries

Akcji prace wstrzymane

Urban Mysteries to nieliniowa gra akcji z elementami przygodowymi, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialne jest studio ZeitGuyz Game Development.

Power Gig: Rise of the SixString
Power Gig: Rise of the SixString

Towarzyskie 19 października 2010

Gra muzyczna nowej generacji, wykorzystująca w roli kontrolera prawdziwą gitarę elektryczną wyposażoną w autorski system sterowania firmy Seven45 Studios.

Jurassic: The Hunted
Jurassic: The Hunted

Akcji 3 października 2009

Jurassic: the Hunted to gra przygotowana przez słowackie studio Cauldron, a wydana przez potentata branży rozrywki komputerowej – Activision. Tematyką nawiązuje do takich produkcji jak Turok, czy seria gier bazujących na filmie Park Jurajski.

Auditorium
Auditorium

Towarzyskie 2 listopada 2010

Przygotowana przez studio Cipher Prime gra logiczna, łącząca konieczność rozwiązywania puzzli z towarzyszącymi zabawie doznaniami audiowizualnymi. Rozgrywka w Auditiorium podzielona została na 15 aktów, na które składa się w sumie ponad 70 zróżnicowanych poziomów. Na każdym z nich naszym celem jest sterowanie przepływającym strumieniem dźwięków w taki sposób, aby wypełnił on znajdujące się na planszy pojemniki.

The War of the Worlds
The War of the Worlds

Zręcznościowe 8 listopada 2011

Platformowa gra akcji rzucająca nas do Londynu w czasie inwazji obcych. The War of the Worlds czerpie garściami z powieści H.G. Wellsa pod tym samym tytułem. Akcja ukazana jest z boku, zaś rozgrywka przypomina starsze platformówki w rodzaju Prince of Persia czy Flashback.

Tiger Woods PGA Tour 09
Tiger Woods PGA Tour 09

Sportowe 26 sierpnia 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, podejmujących tematykę golfa. Edycja 09 wyróżnia się przede wszystkim za sprawą postaci osobistego trenera, udzielającego graczowi wielu cennych wskazówek.

Disney Sing It: Pop Hits
Disney Sing It: Pop Hits

Towarzyskie 6 października 2009

Disney Sing It: Pop Hits to trzecia część cyklu gier muzycznych sygnowanych logo Disneya, pozwalająca pobawić się nam w domowe karaoke.

Madden NFL 09
Madden NFL 09

Sportowe 12 sierpnia 2008

Madden NFL 09 to kolejna odsłona bodaj najpopularniejszej i najlepszej serii gier traktujących o futbolu amerykańskim. Panowie z EA Sports wyposażyli nowego Maddena w szereg usprawnień, czyniąc rozgrywkę jeszcze bardziej realistyczną i grywalną. Uaktualniono też składy wszystkich drużyn. Zabawie towarzyszy profesjonalny komentarz w wykonaniu Toma Hammonda i Crisa Collinswortha.

Dragon Age: Początek - Golemy Amgarraku
Dragon Age: Początek - Golemy Amgarraku

RPG 10 sierpnia 2010

Kolejne rozszerzenie DLC do opracowanej przez kanadyjskie studio BioWare gry Dragon Age: Początek. Fabuła dodatku zatytułowanego Golems of Amgarrak koncentruje się na losach krasnoludzkiej ekspedycji, która została wysłana do jaskiń Orzammaru celem poznania sekretów konstrukcji golemów i podczas tej misji zaginęła bez śladu. Kontrolowany przez gracza bohater zostaje wynajęty przez Jerrika Dace’a – czyli brata dowodzącego wyprawą krasnoluda.

Rocketmen: It Came from Your Uranus
Rocketmen: It Came from Your Uranus

Zręcznościowe 15 maja 2008

Oficjalny dodatek do gry "Rocketmen: Axis of Evil". Zajmujemy się eksploracją trzech nowych poziomów (między innymi planety Saturn), eksterminując pojawiających się na planszy wrogów.

TimeO
TimeO

Przygodowe prace wstrzymane

TimeO to przygodowa gra akcji przygotowana przez studio ZootFly, odpowiedzialne m.in. za stworzenie Panzer Elite Action: Fields of Glory.

Plain Sight
Plain Sight

Akcji prace wstrzymane

Humorystyczna zręcznościówka przeznaczona do gry wieloosobowej. Wcielamy się w roboty ninja i walczymy z innymi podobnymi nam mechanicznymi wojownikami. Sieciowe potyczki obserwujemy zza pleców postaci. Zabijając wrogów zdobywamy energię. By ją przekonwertować na punkty musimy dokonać efektownego samobójstwa.

Interpol: The Trail of Dr. Chaos
Interpol: The Trail of Dr. Chaos

Logiczne 10 września 2009

Produkcja z gatunku gier logicznych, w której podczas zabawy trzeba wykazać się przede wszystkim spostrzegawczością. Wcielamy się w agenta, szukającego dowodów rzeczowych w różnych zakątkach globu ziemskiego.

Fallen Frontier
Fallen Frontier

Akcji prace wstrzymane

Zręcznościowa, platformowa strzelanka akcji, osadzona w przyszłości. Jako doświadczony stróż prawa wybieramy się w okolice Alpha Centauri, aby wymierzyć sprawiedliwość. W dwuwymiarowym świecie możemy zagrać z innymi za pośrednictwem trybu kooperacji.

Agarest: Generations of War Zero
Agarest: Generations of War Zero

RPG 29 lipca 2010

Record of Agarest War Zero to utrzymana w mangowej stylistyce gra z gatunku jRPG autorstwa studia Compile Heart. Tytuł stanowi kontynuację Agarest: Generations of War. Gracze wcielają się w rolę Siegharta, rycerza wysłanego z misją zdobycia tajemniczego artefaktu, który pozwoli zmienić bieg wojny toczącej się pomiędzy siłami światła i ciemności.

The BIGS
The BIGS

Sportowe 25 czerwca 2007

The BIGS to pozycja wydana przez znaną z wielu gier sportowych firmę 2K Sports. Jej opracowaniem zajęło się studio developerskie Blue Castle Games, a nad całością czuwał Daniel Brady, twórca serii MVP Baseball. Pomysł na The BIGS jest prosty: twórcy nie mieli zamiaru stworzyć nudnego symulatora, wymagającego poznania skomplikowanych zasad baseballu. Zamiast tego postawili na dynamikę i chcieli, aby gracze mogli wczuć się w atmosferę panującą podczas meczu.

Project WITCHES
Project WITCHES

Akcji prace wstrzymane

Project WITCHES to gra akcji z elementami taktycznymi, przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Niniejsza pozycja, przygotowana przez hiszpańskie studio Revistronic, przenosi użytkownika do fantastycznego świata, usytuowanego w okresie zabobonnego i niezwykle mrocznego średniowiecza. Tradycyjnie producenci skupili się na odwiecznym konflikcie dobra z siłami ciemności.

Deadliest Warrior: The Game
Deadliest Warrior: The Game

Bijatyki 5 października 2010

Bijatyka, w której wcielamy się w wojowników z różnych okresów historycznych i bierzemy udział w rywalizacji o miano najniebezpieczniejszego z nich.

3 on 3 NHL Arcade
3 on 3 NHL Arcade

Sportowe 5 lutego 2009

Zręcznościowa wariacja hokeja pozbawionego jakichkolwiek zasad. Za stworzenie tej zabawnej gry sportowej odpowiada ekipa znana z NHL 09.

Fallout: New Vegas - 	Szczere Serca
Fallout: New Vegas - Szczere Serca

RPG 1 czerwca 2011

Drugie rozszerzenie do słynnej gry o tematyce postapokaliptycznej – Fallout: New Vegas, wyprodukowane przez Obsidian Entertainment przy współpracy z Bethesda Softworks. Akcja dodatku opowiada o wyprawie na nieznane tereny parku narodowego Zion w Utah, która kończy się niefortunnie dla naszego bohatera. Aby uciec z opałów przemierzymy nowe tereny, poznamy nowe postacie, pokonamy zupełnie nowych wrogów, zdobywając przy tym nowe perki i poziomy doświadczenia.

Rock Band Track Pack: Vol. 2
Rock Band Track Pack: Vol. 2

Towarzyskie 18 listopada 2008

Track Pack Volume 2 to rozszerzenie do niezwykle popularnej gry muzycznej Rock Band, stworzonej przez studio Harmonix. Po raz kolejny zostać możemy gwiazdą rocka, grając na gitarze, perkusji bądź odpowiadając za wokal.