Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3
Okładka Pro Foosball (PS3)

Pro Foosball PS3

Trójwymiarowy symulator popularnych stołowych piłkarzyków, oferujący kilka trybów rozgrywki i umożliwiający wspólną zabawę dla maksymalnie czterech osób. Gra korzysta z kontrolera PlayStation Move, a także standardowych padów.

Sportowe | trambambula/piłkarzyki | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Pro Foosball (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

20lutego2013

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Foosball jest trójwymiarowym symulatorem popularnych stołowych piłkarzyków, które od dziesiątek lat świecą triumfy w pubach oraz innych miejscach publicznych, w jakich zbierają się fani piłki nożnej. Producentem gry jest studio Quirkat ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Deweloper działa od 2004 roku i specjalizuje się w dostarczaniu nowych tytułów na platformy mobilne korzystające z systemu iOS.

Zasady rozgrywki nie odbiegają od tych z pierwowzoru. Zabawa odbywa się na niewielkich rozmiarów stole. Piłkę kontrolujemy za pomocą drążków, do których przymocowane są figurki zawodników. Gracze mogą nimi ciągnąć, pchać lub obracać, sterując tym samym plastikowymi piłkarzykami. Dokonują tego za pomocą kontrolera Move lub pada, przełączając się przyciskiem pomiędzy drążkami. Celem gry jest strzelenie przeciwnikowi jak największej liczby goli. Warto dodać, że produkcja pozwala nam na ustalanie własnych formacji zawodników.

Twórcy przygotowali trzy tryby gry. Pierwszym są mistrzostwa, w których stajemy naprzeciw komputerowych przeciwników o trzech stopniach umiejętności. W drugim możemy rozegrać partię wpływając na warunki panujące na stole. Zmniejszymy chociażby poziom grawitacji czy zamienimy piłki w magnesy. W ostatnim możemy samodzielnie wybrać stół i przeciwnika lub rozegrać mecz ze znajomymi. Lokalny tryb multiplayer pozwala na wspólną grę czterem osobom, stającym naprzeciw siebie w dwuosobowych drużynach.

Trójwymiarowa oprawa Pro Foosball jest kolorowa i dobrze spełnia swoje zadanie. Stoły dostępne są w różnych wariantach tematycznych, co uatrakcyjnia zabawę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Pro Foosball

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Pro Foosball

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move