Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Primal Fears (PC)

Primal Fears PC

Strzelanka w klimatach science fiction z akcją ukazaną w rzucie izometrycznym. Stajemy do walki z hordami zmutowanych istot powstałych w wyniku skażenia tajemniczą substancją chemiczną o nazwie pharGONe.

Akcji | science fiction | horror | strzelanki

PC Windows
Okładka Primal Fears (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8stycznia2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Primal Fears to strzelanka utrzymana w klimatach science-fiction. Pod względem mechaniki przypomina takie produkcje jak Alien Swarm, Shadowgrounds czy Alien Breed. Oznacza to, że przemierzamy spowite mrokiem korytarze pełne śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników operując kamerą przedstawiającą rozgrywkę w rzucie izometrycznym.

Twórcy stopniowo dawkują fabułę, aby spotęgować uczucie strachu przed nieznanym. Na początku dowiadujemy się, że doszło do skażenia chemicznego niebezpieczną substancją nazwaną pharGONe. W wyniku tego zdarzenia pojawiły się zmutowane, żądne krwi istoty. W trakcie kampanii poznajemy kolejne szczegóły tej historii.

Do dyspozycji graczy oddano pokaźny arsenał obejmujący piętnaście rodzajów broni. Wśród nich znalazły się również niestandardowe gadżety w postaci niewielkich zdalnie sterowanych samochodzików czy przenośnych wieżyczek siejących spustoszenie w szeregach wroga. Efektywność poszczególnych elementów wyposażenia zwiększamy kupując dodatkowe ulepszenia.

Primal Fears oferuje rozbudowany tryb kooperacji pozwalający na wspólną zabawę maksymalnie czterech graczy. Między innymi w tym celu stworzono specjalne areny, w których staramy się jak najdłużej przetrwać. Uzyskane wyniki trafiają do internetowych list rankingowych, dzięki czemu możemy je porównać z dokonaniami innych użytkowników.

Produkcja studia DnS Development posiada trójwymiarową oprawę graficzną nieodbiegającą w większym stopniu od innych tytułów z tego gatunku. Kontrola nad kierunkiem kamery pozwala na odpowiednie dostosowanie się do nagłych ataków zmutowanych istot.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Primal Fears

Wymagania wiekowe Primal Fears

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Primal Fears

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista SP2/7/8