Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweGBAPCPS2
Okładka Premier Manager 2005-2006 (GBA)
OkładkaPremier Manager 2005-2006 (GBA)

Premier Manager 2005-2006

Premier Manager 2005-2006 to kolejna część managera piłkarskiego, za którego produkcję oraz wydanie odpowiada studio Zoo Digital. Tytuł ten daje możliwość sprawowania całkowitej kontroli nad wybraną przez siebie drużyną piłkarską.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Premier Manager 2005-2006 Premiera

12sie2005

PC PS2 GBA

Premier Manager 2005-2006 to kolejna część managera piłkarskiego, za którego produkcję oraz wydanie odpowiada studio Zoo Digital. Tytuł ten daje możliwość sprawowania całkowitej kontroli nad wybraną przez siebie drużyną piłkarską. Zatem nie tylko trenujemy swoich podopiecznych, ale również dbamy o kontakty z mediami (m.in. załatwiając prawa do telewizyjnej transmisji spotkań), prowadzimy pertraktacje transferowe oraz konsultujemy się ze współpracownikami („skautami” czy też trenerem drużyny juniorów).

Grę cechuje bogata baza danych, na którą składa się 10 000 piłkarzy z 14 lig europejskich (m.in.: angielskiej, szkockiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej). Prowadzony przez gracza team może konkurować z innymi zespołami w 12 dostępnych pucharach. Do omawianej tu edycji dodano także nowe możliwości ustawień taktycznych drużyny. Autorzy, chcąc nadać swojej produkcji jeszcze większego realizmu, poprawili sztuczną inteligencję komputera (m.in. piłkarzy, mediów itd.).

Twórcy zadbali również o ulepszenie interfejsu, który w edycji 2005-2006 jest bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Nie zdarzają się w grze sytuacje, kiedy na ekranie znajdują się niepotrzebne opcje – gracz dzięki dostępnym filtrom wybiera, co chce przeglądać w danej chwili i do czego ma mieć szybki dostęp. Wszystko ustawia wg własnych potrzeb.

Ekran rozgrywki został podzielony na dwie części: górna pokazuje nam statystyki, zaś w dolnej znajduje się okno zadań. Przedstawione przy użyciu dwuwymiarowego silnika mecze możemy obserwować z dwóch ujęć kamery: podążającej za piłką lub pokazującej całą murawę „z góry”.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 172 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Premier Manager 2005-2006

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PS2
GBA