Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Pranksterz: No Rest For The Wicked (PC)
OkładkaPranksterz: No Rest For The Wicked (PC)

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj PC

Pranksterz: No Rest For The Wicked

Kontynuacja zwariowanej zręcznościówki Zgrywus: Wykończ Szefa, w której naszym zadaniem było skuteczne uprzykrzenie życia naszemu przełożonemu oraz jego pupilom. Tym razem podążamy za naszymi ofiarami na wakacje, starając się możliwie skutecznie zepsuć im beztroski wypoczynek.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj Premiera PC

26października2007

pudełko PL

2stycznia2009

producent: GFI Russia wydawca: Game Factory Interactive wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj to kontynuacja zwariowanej gry zręcznościowej Zgrywus: Wykończ Szefa, w której naszym zadaniem było skuteczne uprzykrzenie życia naszemu przełożonemu oraz jego pupilom. Gra wykorzystuje niemal identyczny schemat zabawy, jak ten w serii Sąsiedzi Z Piekła Rodem firmy JoWood.

Tym razem akcja toczy się głównie na świeżym powietrzu, gdyż w tej odsłonie gry ofiary naszych bezlitosnych dowcipów wyruszają na wakacje. A my – oczywiście – podążamy ich śladem, starając się możliwie jak najskuteczniej zepsuć im beztroski wypoczynek. Podobnie jak w części pierwszej wszystkie nasze dokonania rejestrujemy kamerą, licząc na główną nagrodę w telewizyjnym reality-show. Idea pozostała ta sama: doprowadzić naszych wrogów do jak największej frustracji, a widzom programu zapewnić możliwie najlepszą zabawę, kwitowaną głośnymi salwami śmiechu.

Postaci będące ofiarami naszych niewybrednych żartów, poruszają się po lokacjach wedle stałego, ściśle określonego schematu. Daje nam to możliwość precyzyjnego zaplanowania każdego ruchu po to, by efekt finalny był jak najzabawniejszy. W każdej z lokacji znajduje się kilka przedmiotów, które możemy wykorzystać do naszych niecnych celów. Wśród arsenału żartów znajdziemy m.in. zmieszanie lemoniady z oliwą, wpuszczenie mrówek do materaca łóżka czy uszkodzenie hamaka.

Mimo, iż gra nagradza nas za złe uczynki, całość utrzymana jest w wyjątkowo humorystycznym tonie. Dzięki temu tytuł może zapewnić rozrywkę również młodszym graczom, których z pewnością zachęci kolorowa, kreskówkowa grafika. W porównaniu z częścią pierwszą wykonana jest ona w znacznie wyższej rozdzielczości. Na bardzo słabym poziomie pozostała jednak sfera dźwiękowa gry, która nie oferuje nam w zasadzie nic poza salwami śmiechu telewidzów.

Zgrywus 2 daje możliwość rozegrania 15 różnych misji, których przejście nie powinno nam zająć więcej niż 2 godziny. Na szczęście, dzięki bogatemu wachlarzowi psikusów, jakie możemy płatać naszym ofiarom, każdą z misji możemy powtórzyć i rozegrać na wiele różnych sposobów.

Ostatnia modyfikacja 4 lipca 2013

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj: Odpowiednia dla każdego wieku.

Zgrywus 2: Nie Ma Zmiłuj Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 600 MB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista