Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Postman Pat and the Greendale Rocket (GBA)
OkładkaPostman Pat and the Greendale Rocket (GBA)

Postman Pat and the Greendale Rocket GBA

Postman Pat and the Greendale Rocket to zręcznościówka z elementami przygodowymi, stworzona z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli GBA. Jej pierwowzorem jest brytyjski serial animowany (Listonosz Pat), którego początek sięga lat osiemdziesiątych dwudziestego stulecia.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Postman Pat and the Greendale Rocket Premiera GBA

16lutego2007

producent: Neko Entertainment wydawca: The Game Factory Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Postman Pat and the Greendale Rocket to zręcznościówka z elementami przygodowymi, stworzona z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli GBA. Jej pierwowzorem jest brytyjski serial animowany (Listonosz Pat), którego początek sięga lat osiemdziesiątych dwudziestego stulecia. Zarówno film, jak i gra traktuje o tytułowym, zawsze uśmiechniętym listonoszu, żyjącym w fikcyjnym miasteczku Greendale (Zielona Dolina). Wirtualna rzeczywistość stanowi całkowite odwzorowanie bajkowego świata, wliczając w to zarówno bohaterów, jak i krajobraz.

Codziennie dzielny Pat wraz ze swoim kocim przyjacielem jeździ po okolicy czerwonym vanem w celu doręczenia listów. Pewnego dnia mieszkańcy dochodzą do wniosku, że stara stacja kolejowa nie spełnia już swoich zadań tak, jak powinna i dlatego potrzebuje renowacji. Zadaniem gracza jest wcielenie się w listonosza i odpowiednie pokierowanie nim, aby dobrze wywiązywał się ze swoich zawodowych obowiązków, jak również pomógł mieszkańcom przy pracach remontowych.

W trakcie zabawy młody użytkownik poznać może poszczególnych mieszkańców Zielonej Doliny, którzy pojawiają się przede wszystkim w mini-gierkach. Są to między innymi Ted Glen, rodzina Thomsonów i Charli Pringl. Całość omawianej pozycji składa się z pięciu rozbudowanych poziomów. Każdy z nich zawiera oddzielną fazę platformową, mini-grę oraz jazdę samochodem. Trzy sekcje dają łącznie piętnaście etapów przypadających na jeden level. W fazie „rajdowej” należy tak sterować czerwonym autkiem, aby dotrzeć do wyznaczonego celu, omijając rozstawione przeszkody i nie tracąc przy tym zbyt dużo czasu. Pomyślne ukończenie każdego poziomu gwarantuje otrzymanie przedmiotu, niezbędnego do odbudowy stacji kolejowej.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Postman Pat and the Greendale Rocket

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.