Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Disney's Lilo & Stitch 2: Hamsterviel Havoc (GBA)
OkładkaDisney's Lilo & Stitch 2: Hamsterviel Havoc (GBA)

Disney's Lilo & Stitch 2: Hamsterviel Havoc GBA

„Disney's Lilo & Stitch 2” to platformówka stworzona na podstawie serialu z tytułowymi bohaterami, wyświetlanego w amerykańskiej telewizji (kanał Disney Channel). Wcielając się w pokracznego stworka i słodką dziewczynkę ratujemy porwane dzieciaki.

Zręcznościowe | platformówki | filmy animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney's Lilo & Stitch 2: Hamsterviel Havoc Premiera GBA

12października2004

producent: Climax Studios wydawca: Disney Interactive Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

„Disney's Lilo & Stitch 2” to platformówka stworzona na podstawie serialu z tytułowymi bohaterami, wyświetlanego w amerykańskiej telewizji (kanał Disney Channel). Za grę odpowiedzialny jest znany i lubiany Disney, a dokładniej firma Disney Interactive, która ma w swym dorobku takie pozycje, jak: ''The Lion King 1 1/2'', ''Brother Bear'', a także pierwszą część opisywanej gry, zatytułowaną ''Lilo & Stitch''.

W „Disney's Lilo & Stitch 2” przejmujemy kontrolę nad Lilo (dziewczynka z rajskiej wyspy) i Stitch (pokręcony przybysz z kosmosu), przyjaciółmi, których zadaniem będzie uwolnienie Niny i Davida – dzieciaków porwanych przez złowrogiego Hamsterviela. Straszliwy Hamsterviel wysyła przeciwko nam armię „Eksperymentów”, potworków, które powstały w laboratorium nie znającego litości naukowca, aby przeszkodzić nam w misji ratunkowej. Na całe szczęście pomocną dłoń wyciągają w naszym kierunku dwaj narwańcy – elektryczny Sparky i potrafiący poruszyć ziemię Richter (coż za imię ;)). Podróżując w takiej grupie nie musimy obawiać się żadnych niebezpieczeństw.

„Disney's Lilo & Stitch 2” oferuje nam trzy tryby rozgrywki: klasyczną strzelaninę (Stitch), taktyczną, bardziej wysublimowaną zabawę w stratega (Lilo) oraz pełen akcji wyścig, w czasie którego możemy wcielić się w każdą z grywalnych postaci. Dodatkowo możemy wziąć udział w wielu mini-grach przygotowanych przez panów z Disney Interactive.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Disney's Lilo & Stitch 2: Hamsterviel Havoc

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.