Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Oggy and the Cockroaches (GBA)

Oggy and the Cockroaches GBA

Wielki, gruby kot z czerwonym nosem, znany z kreskówki, pojawia się tym razem na przenośną konsolkę Nintendo. Na gracza czeka 14 poziomów pełnych niebezpieczeństw oraz innych nieprzewidywalnych wyzwań. 3 wredne karaluchy to chyba największa katastrofa, jaka mogła się zdarzyć!

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Oggy and the Cockroaches (GBA)

producent: Xilam

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

1lutego2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra ta bazuje na znanej kreskówce pod tym samym tytułem, nadawanej od paru lat w 80 krajach świata. Gracz wciela się w rolę pechowego, wielkiego i niebieskiego kota, czyli Oggy'ego, który musi przemierzyć 14 poziomów pełnych różnych niespodzianek i niebezpieczeństw.

Wszystko szło dobrze, zanim pojawiły się te trzy wredne karaluchy. Wszędzie ich pełno. Nawet włażą do lodówki! Tego już za wiele, czas zrobić z nimi porządek. Oggy-mściciel, z wielkim czerwonym nosem, nadciąga!

Grafika prezentuje charakterystyczny, lekki styl, z zawartością dużej dawki specyficznego humoru. Lokacje są kolorowe, okraszone płynną animacją. Muzyka oraz dźwięki, podobnie jak oprawa wizualna, stoją na przyzwoitym poziomie i zachęcają do odkrywania kolejnych poziomów, ukrytych przejść oraz nawyków tego trochę zmanierowanego, ale sympatycznego kociaka.

Zobacz pełny opis gry

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 102 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Oggy and the Cockroaches

odpowiednia dla każdego wieku