Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Noddy: A Day in Toyland (GBA)
OkładkaNoddy: A Day in Toyland (GBA)

Noddy: A Day in Toyland GBA

Noddy: A day in Toyland to edukacyjna gra przygodowo-zręcznościowa, adresowana do najmłodszych użytkowników konsoli. Powstała ona w oparciu o animowany serial dla dzieci, traktujący o drewnianej lalce z głową na sprężynie.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Noddy: A Day in Toyland Premiera GBA

3lutego2006

producent: Digital Eclipse wydawca: The Game Factory Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Noddy: A day in Toyland to edukacyjna gra przygodowo-zręcznościowa, adresowana do najmłodszych użytkowników konsoli GBA. Powstała ona w oparciu o animowany serial dla dzieci, traktujący o drewnianej lalce z głową na sprężynie. Akcja rozpoczyna się, gdy Noddy postanawia odwiedzić Wielkouchego (Big-Ears), mieszkającego w pobliskim lesie. Przyjaciel prosi głównego bohatera o podwiezienie do warsztatu Pana Sparksa, któremu powierzył naprawę roweru. Niestety na miejscu okazuje się, że pojazd nie jest jeszcze gotowy z powodu zaginięcia narzędzi oraz braku niezbędnych części do wymiany.

Noddy jest postacią, która z uśmiechem na ustach wyciąga dłoń do przyjaciół potrzebujących pomocy. Bohater w celu dotarcia do kolejnych zadań przemieszcza się przede wszystkim swoim żółtym samochodzikiem. Użytkownik w trakcie dwunastu poziomów stawić musi czoła problemom, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy Krainy Zabawek. Jednym z nich jest znalezienie skrzynki z narzędziami, niezbędnej do naprawy roweru. Innym okazuje się być odszukanie psa należącego do Misi Tesi (Tessie Bear) oraz przygotowanie wraz z nią lodów truskawkowych. Zaliczenie poszczególnych sekwencji gry odbywa się poprzez odnalezienie hasła, zapisującego aktualny stan gry.

Developerzy udostępnili też możliwość skonstruowania albumu ze zdjęciami, uchwycającymi Noddy’ego w różnych sytuacjach z poszczególnych partii zabawy. Przedstawiony na fotosach zaczarowany świat odznacza się niezwykle jasną i barwną grafiką. Trójwymiarowe postaci uczą dziecko na czym polega cierpliwość, odpowiedzialność i praca zespołowa. Gra w zupełności pozbawiona jest elementów przemocy, propaguje natomiast doniosłe znacznie rodziny i przyjaźni.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Noddy: A Day in Toyland

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.