Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Atomic Betty (GBA)
OkładkaAtomic Betty (GBA)

Atomic Betty GBA

Atomic Betty to bohaterka serii kreskówek kanału telewizyjnego Cartoon Network. Jest ona z wyglądu zwykłą 12-letnią dziewczynką, ale galaktyczni złoczyńcy znają ją jako... strażniczkę wszechświata i obrończynię kosmosu.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Atomic Betty Premiera GBA

25października2005

producent: Big Blue Bubble wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Atomic Betty to bohaterka serii kreskówek kanału telewizyjnego Cartoon Network. Jest ona z wyglądu zwykłą 12-letnią dziewczynką, ale galaktyczni złoczyńcy znają ją jako... strażniczkę wszechświata i obrończynię kosmosu. W opisywanej grze zręcznościowej Betty musi rozprawić się z diabolicznym Maximusem I.Q.

W zręcznościówce z elementami przygodowymi pt. Atomic Betty kierujemy nie tylko tytułową nastolatką, wszak twórcy umieścili w grze kilka innych grywalnych postaci: Sparky'ego, X-5, Noego czy Palomę. Naraz sterujemy aż trójką bohaterów, a rozgrywka przypomina tę z pamiętnych The Lost Vikings. Podczas zabawy stajemy przed wieloma zagadkami, które rozwiązujemy przy odpowiednim wykorzystaniu umiejętności kierowanych przez nas postaci.

W walce z poplecznikami Maximusa wykorzystujemy rozmaite gadżety (m.in. plecak odrzutowy i lina z hakiem), a także zdolności (np. ataki kung fu). Fanów serii kreskówek ucieszy nie tylko obecność w grze lubianych postaci (np. Maximus Minimus i Purrsy), ale również odpowiednio stylizowana oprawa graficzna. Bohaterowie poruszają się nie tylko o własnych siłach, ponieważ w niektórych etapach kieruje się kosmicznym krążownikiem, przedzierającym się przez pole asteroidów, przełamującym nieprzyjacielskie blokady etc.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Atomic Betty

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.