Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCWii
Okładka Pool Hall Pro (PC)

Pool Hall Pro

Pool Hall Pro przenosi wszystkich graczy w kolorowy świat bilardu. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści mogą spróbować swoich sił w popularnych odmianach tego sportu i piąć się po szczeblach światowej kariery.

Sportowe | bilard

Okładka Pool Hall Pro (PC)

producent: Icon Games

data premiery gry:

8maj2009

Wii PC

Deweloper Icon Games Entertainment dostarczył na rynek profesjonalny symulator bilardu. Został on tak przygotowany, by gracz niezależnie od swoich umiejętności, mógł czerpać z zabawy jak największą przyjemność. Twórcy udostępnili 6 trybów gry, które powinny zadowolić najbardziej wybrednego miłośnika kolorowych bil. Wśród nich znajdziemy rozluźniający arcade, turniej, karierę oraz opcję praktyki. Wisienką na szczycie tortu jest World Tour w którym staniemy do zawodów z najlepszymi graczami oraz odblokujemy przewidziane przez producenta bonusy. Oczywiście nie zapomniano również o możliwości gry ze znajomymi. W połączeniu z ponad 11 wariacjami bilardu (w tym UK Ball, Pub Pull oraz wszelkich odmian popularnego Snookera), Pull Hall Pro jest jedną z obszerniejszych symulacji tego sporu na rynku.

Sam system rozgrywki został zaczerpnięty z innych pozycji tego typu. Na początku tworzymy postać, która będzie nam towarzyszyć do końca gry. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić jej wygląd, ubiór bądź dodać kilka indywidualnych gadżetów. Po uporaniu się z tym zadaniem świat gry stoi przed nami otworem. Sposób, w jaki kontrolujemy kij jest bardzo intuicyjny i nie pozostawia wiele do życzenia. Gdyby jednak zabawa stwarzała komuś problemy, to istnieje również opcja zmiany poziomu trudności. Każdy z nich został dostosowany do umiejętności gracza - od totalnego żółtodzioba po bezwzględnego mistrza.

Od strony audiowizualnej Pull Hall Pro to po prostu solidne rzemiosło. Zarówno stół jak i toczące się po nim bile wyglądają przekonywująco i nie pozostawiają wiele do życzenia. Nienajlepsze wrażenie sprawia dość ubogi wygląd lokacji w których rozgrywają się zawody.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 6,7 / 10 na podstawie 39 ocen czytelników.

Gry podobne do Pool Hall Pro

Klasyfikacja PEGI Pool Hall Pro

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Pool Hall Pro

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista

Wii
PC