Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiPC
Okładka Pool Hall Pro (Wii)
OkładkaPool Hall Pro (Wii)

Pool Hall Pro

Pool Hall Pro przenosi wszystkich graczy w kolorowy świat bilardu. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści mogą spróbować swoich sił w popularnych odmianach tego sportu i piąć się po szczeblach światowej kariery.

Sportowe | bilard

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pool Hall Pro Premiera

8maj2009

Wii PC

producent: Icon Games wydawca: Playlogic Entertainment

Gry podobne do Pool Hall Pro

Wii Sports

Wii Fit

American Pool Deluxe

Deweloper Icon Games Entertainment dostarczył na rynek profesjonalny symulator bilardu. Został on tak przygotowany, by gracz niezależnie od swoich umiejętności, mógł czerpać z zabawy jak największą przyjemność. Twórcy udostępnili 6 trybów gry, które powinny zadowolić najbardziej wybrednego miłośnika kolorowych bil. Wśród nich znajdziemy rozluźniający arcade, turniej, karierę oraz opcję praktyki. Wisienką na szczycie tortu jest World Tour w którym staniemy do zawodów z najlepszymi graczami oraz odblokujemy przewidziane przez producenta bonusy. Oczywiście nie zapomniano również o możliwości gry ze znajomymi. W połączeniu z ponad 11 wariacjami bilardu (w tym UK Ball, Pub Pull oraz wszelkich odmian popularnego Snookera), Pull Hall Pro jest jedną z obszerniejszych symulacji tego sporu na rynku.

Sam system rozgrywki został zaczerpnięty z innych pozycji tego typu. Na początku tworzymy postać, która będzie nam towarzyszyć do końca gry. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić jej wygląd, ubiór bądź dodać kilka indywidualnych gadżetów. Po uporaniu się z tym zadaniem świat gry stoi przed nami otworem. Sposób, w jaki kontrolujemy kij jest bardzo intuicyjny i nie pozostawia wiele do życzenia. Gdyby jednak zabawa stwarzała komuś problemy, to istnieje również opcja zmiany poziomu trudności. Każdy z nich został dostosowany do umiejętności gracza - od totalnego żółtodzioba po bezwzględnego mistrza.

Od strony audiowizualnej Pull Hall Pro to po prostu solidne rzemiosło. Zarówno stół jak i toczące się po nim bile wyglądają przekonywująco i nie pozostawiają wiele do życzenia. Nienajlepsze wrażenie sprawia dość ubogi wygląd lokacji w których rozgrywają się zawody.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 4,2 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Pool Hall Pro

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pool Hall Pro Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Wii
PC