Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Pizza Delivery Boy (Wii)

Pizza Delivery Boy Wii

Pizza Delivery Boy to gra pozwalająca wcielić się w rolę młodego dostawcy popularnego włoskiego przysmaku. Do naszych obowiązków należy nie tylko dostarczanie na czas zamówień klientów, ale również własnoręczne tworzenie włoskich przysmaków z dostępnych składników.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Pizza Delivery Boy (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

30marca2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pizza Delivery Boy to przygotowany przez studio Attractive Games ciekawy miks kilku różnych gatunków, który sprawnie wykorzystuje możliwości Nintendo Wii.

Gracze wcielają się w rolę zdolnego dostawcy pizzy, którzy musi postawić na nogi upadający biznes. Zadanie to wymaga nie tylko umiejętności szybkiego dostarczania zamówień do klientów, ale także talentu kulinarnego związanego z tworzeniem włoskich przysmaków. Dzięki takiemu rozwiązaniu autorzy swój tytuł mogli podzielić na dwie bardzo różniące się części. W pierwszej z nich gracze muszą przygotować pizzę z dostępnych składników. Zadanie to utrudniają szybko upływający czas oraz wysokie wymagania klientów. W drugim etapie gotową już pizzę trzeba dowieźć do zamawiających, co w warunkach miejskiej dżungli nie jest łatwym zadaniem.

Rozgrywka toczy się w trzech różnych miastach, które różnią się od siebie detalami i topografią. Znacząco zwiększa to żywotność produkcji. Dodatkowo twórcy przygotowali misje poboczne oraz umożliwili graczom zarabianie gotówki, którą później można przeznaczyć na lepsze pojazdy i inne ułatwienia.

Graficznie Pizza Delivery Boy nie odbiega od standardów gier na Wii. Tworzenie pizzy jest w praktyce identyczne jak w większości innych gier o gotowaniu, a samo rozwożenie potraw po mieście autorzy zaprezentowali w kolorowej i nieco udziwnionym środowisku 3D. Specyficzny styl pozycji dodatkowo uwidacznia wysokie tempo zabawy, w której liczą się sekundy oraz niezwykle szybkie reakcje. Karykaturalne dźwięki metropolii i zabawne głosy postaci tylko umacniają zabawowy charakter rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Pizza Delivery Boy

odpowiednia dla każdego wieku