Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka PixelJunk SideScroller (PS3)
OkładkaPixelJunk SideScroller (PS3)

PixelJunk SideScroller PS3

PixelJunk SideScroller to przygotowana z myślą o rozgrywce 2-osobowej dynamiczna strzelanina autorstwa deweloperów z firmy Q-Games. Gracze kierują niewielkimi stateczkami kosmicznymi, którymi przemierzają pełne przeszkód, zagadek, pułapek i przeciwników jaskinie.

Akcji | 2D | shoot 'em up | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PixelJunk SideScroller Premiera PS3

25października2011

producent: Q-Games wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do PixelJunk SideScroller

Super Stardust HD

Blast Factor

Assault Heroes

PixelJunk SideScroller to kolejna odsłona serii wykreowanej przez studio Q-Games, które dało graczom tak udane tytuły, jak PixelJunk Monsters, PixelJunk Eden czy PixelJunk Shooter. Tym razem twórcy postanowili stworzyć dwuwymiarową strzelankę.

W PixelJunk SideScroller dwójka graczy przejmuje kontrolę nad małymi stateczkami i przemierza jaskinie pełne niebezpieczeństw. Podczas gry walczymy z przeciwnikami, usuwamy z drogi przeszkody, omijamy pułapki i rozwiązujemy proste łamigłówki. Jak przystało na tego typu produkcję, rozgrywka jest niezwykle szybka i dynamiczna. Na poziomach ukryto też wiele ulepszeń i bonusów, które zwiększają możliwości statków.

Tworząc PixelJunk SideScroller studio Q-Games nawiązuje do swojego wcześniejszego dzieła - PixelJunk Shooter. Oba tytuły są utrzymane w podobnej stylistyce i wykorzystują te same rozwiązania technologiczne (np. silnik odpowiadający za płynne elementy otoczenia). SideScroller jest jednak szybszy i stawia w większym stopniu na akcję. Gra oferuje lokalny tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI PixelJunk SideScroller

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.