Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWWW
Okładka Pioneer Trail (WWW)
OkładkaPioneer Trail (WWW)

Pioneer Trail WWW

Gra społecznościowa stanowiąca rozwinięcie produkcji FrontierVille. Wcielamy się w rolę tytułowego pioniera i wspólnie z trójką znajomych próbujemy przemierzyć niebezpieczne, dziewicze tereny.

Symulacje | ekonomiczne | casual | Facebook

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pioneer Trail Premiera WWW

9czerwca2010

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Pioneer Trail to kolejna produkcja studia Zynga cieszącego się ogromną popularnością wśród miłośników gier przeglądarkowych. Tytuł ten stanowi swoiste rozszerzenie gry FrontierVille. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do pewnego fortu położonego z dala od cywilizacji w głębi puszczy, gdzie zakładamy osadę. Wędrówkę obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Twórcy przygotowali dla graczy szereg wyzwań na drodze do upragnionego celu. Podróżnikom przyjdzie zmierzyć się między innymi ze skutkami lawiny śnieżnej czy nieoczekiwanym atakiem zombie. W trakcie przygody nie jesteśmy zdani na samych siebie, gdyż może do nas dołączyć trójka znajomych. Każdy z nich pełni inną funkcję np. lekarza lub łowcy. Podczas zabawy spotykamy także bohaterów niezależnych i, co rzadko spotykane w grach tego typu, mamy wpływ na prowadzone z nimi rozmowy.

Po wybudowaniu osady dbamy o jej rozwój poprzez uprawę roślin czy spełnianie próśb pozostałych mieszkańców. Często są one powiązane z pełnioną przez nich funkcją, np. pani szeryf prosi nas o wsparcie w ramach walki z przestępcami, a górnik zleca odwiedzenie okolicznej kopalni złota. Wraz z postępami zyskujemy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy.

Gra posiada przyjemną dla oka, lekko bajkową oprawę graficzną. Uwagę przykuwają charakterystyczne humorystyczne projekty postaci.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Pioneer Trail: Odpowiednia dla każdego wieku.