Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Phineas and Ferb: New Inventions (PC)
OkładkaPhineas and Ferb: New Inventions (PC)

Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki PC

Phineas and Ferb: New Inventions

Fineasz i Ferb: Nowe Wynalazki to gra edukacyjna z bohaterami popularnej kreskówki w rolach głównych. Zadaniem gracza jest pomóc Fineaszowi i Ferbowi zbudować najwspanialszą kolejkę górską na świecie. Jak zwykle chłopcom towarzyszy dziobak - Agent P.

Logiczne | seriale animowane | edukacyjne | dla dzieci | humorystyczne

Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki Premiera PC

23listopada2012

pudełko PL

23listopada2012

producent: PIPE studio wydawca: Disney Interactive Studios wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki

EA-Land

Józefinka: Londyńska Zagadka

Cartoon Network Universe: FusionFall

Fineasz i Ferb: Nowe Wynalazki to propozycja firmy Disney Interactive oraz rosyjskiego studia PIPE skierowana do miłośników serialu animowanego z parą tytułowych bohaterów w rolach głównych. Rozgrywka łączy elementy gry edukacyjnej i logicznej.

Fabuła przedstawia kolejną przygodę Fineasza i Ferba; tym razem chłopcy wpadają na genialny pomysł – zbudują na podwórku najwspanialszą kolejkę górską świata. Rzecz jasna wymaga to wiele pracy, a wścibska Fretka z pewnością spróbuje o wszystkim donieść mamie. Na dodatek szalony doktor Dundersztyc opracował nowy plan podboju świata, a co za tym idzie sympatyczny dziobak – Agent P. będzie miał pełne ręce roboty.

Gracz musi pomóc Fineaszowi i Ferbowi w budowie kolejki, co wymaga sprostania wielu wyzwaniom. Rozgrywka nastawiona jest na elementy edukacyjne, przed większością zadań prezentowana jest teoria, a nabytą wiedzę można następnie sprawdzić w szeregu nieskomplikowanych testów.

Poziom trudności gry oraz system sterowania dostosowane zostały do możliwości małych odbiorców. Dodatkowo, w dowolnym momencie zabawy, skorzystać można z systemu podpowiedzi, dzięki czemu żadne zadanie nie powinno być zbyt trudne i frustrujące.

Oprawa audiowizualna gry Fineasz i Ferb: Nowe Wynalazki utrzymana została w estetyce kreskówkowego pierwowzoru. Dzięki licznym przerywnikom filmowym gracz może odnieść wrażenie aktywnego uczestnictwa w jednym z odcinków serialu. Staraniem rodzimego dystrybutora - firmy CD Projekt - tytuł wydany został w pełnej polskiej wersji językowej z aktorskim dubbingiem.

Ostatnia modyfikacja 7 maja 2013

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki cena w dniu premiery: 79,99 PLN

Wymagania wiekowe Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki: Odpowiednia dla każdego wieku.

Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta graficzna 256 MB RAM (GeForce 7900 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7