Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Josephine: Mystery in London (PC)
OkładkaJosephine: Mystery in London (PC)

Józefinka: Londyńska Zagadka PC

Josephine: Mystery in London

Gra edukacyjna skierowana do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Józefinka: Londyńska Zagadka przenosi dzieci do wirtualnego Londynu w celu przybliżenia im podstaw języka angielskiego. Wszystko to w formie śledztwa, mającego na celu wytropienie zuchwałych złodziei.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Józefinka: Londyńska Zagadka Premiera PC

25maja2012

pudełko PL

25maja2012

producent: KREA Medie wydawca: Pinjata wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Józefinka: Londyńska Zagadka to edukacyjna gra dla najmłodszych mająca przybliżyć im podstawy języka angielskiego. Tytuł wchodzi w skład serii Pomoce Szkolne, a za jego powstanie odpowiada firma KREA Medie.

Józefinka: Londyńska Zagadka przenosi dzieci do wirtualnego Londynu, w którym groźni przestępcy okradają najbardziej znane miejsca. Inspektor Scotty ze Scotland Yardu prosi Józefinkę o pomoc w dochodzeniu mającym na celu złapanie złodziei.

W tej odsłonie przygód sympatycznej bohaterki dzieci poznają podstawy języka angielskiego. Program obejmuje między innymi naukę liter, wyrazów oraz prostych zdań. Tytuł oferuje trzy poziomy trudności, dzięki którym każde dziecko dopasuje zadania do swoich możliwości. System ten sprawia, że bez względu na stopień zaawansowania w nauce można szybko uzyskać dobre rezultaty, co zachęca do dalszej pracy nad językiem.

Produkcja została w pełni spolonizowana (polskie napisy oraz dubbing), a dzięki specjalnym raportom rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy swojej pociechy w nauce. W grze można również ustalić limit czasu gry dla dziecka. Józefinka: Londyńska Zagadka jest pozbawiony przemocy oraz innych elementów nieodpowiednich dla dzieci. Produkcja oferuje też przystępny system pomocy wyjaśniający wszelkie niejasności. Gra jest dostępna w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Józefinka: Londyńska Zagadka cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Józefinka: Londyńska Zagadka

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.