Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Phil of the Future (GBA)

Phil of the Future GBA

Główny bohater gry Phil of the Future to nastolatek urodzony w 2121 roku, który dziwnym trafem ląduje w czasach z przełomu XX i XXI wieku. A ląduje razem z bagażem gadżetów z przyszłości, takich jak maszyna postarzająca i odmładzająca czy przyrząd do klonowania.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Phil of the Future (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

18września2006

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Phil of the Future to amerykańska seria komediowa, wyprodukowana przez 2121 Productions. Zadebiutowała ona na ekranach telewizorów 18 czerwca 2004 roku na Disney Channel. Phil to nastolatek urodzony w 2121 roku, który dziwnym trafem ląduje w czasach z przełomu XX i XXI wieku. A ląduje razem z bagażem gadżetów z przyszłości, takich jak maszyna postarzająca i odmładzająca czy przyrząd do klonowania.

O co chodzi się w grze? Otóż za pomocą maszyny klonującej zostają powielone psotne kreatury z przyszłości. Zaczynają one coraz szybciej rozprzestrzeniać się po mieście. Zadaniem Phila jest, oczywiście, je powstrzymać. Sprawa jest o tyle łatwiejsza, że chłopak dysponuje aż dwudziestoma gadżetami. Poza Philem wcielamy się również w postacie Keely oraz Curtisa. Ta pierwsza do walki z rywalem używa swoich kroków tanecznych, natomiast ten drugi korzysta ze swojej siły i sprytu (dzięki nim dostaje się w trudno dostępne miejsca).

Rozgrywka pełna jest łamigłówek, do rozwiązywania których przydają się gadżety, których w Phil of the Future znalazło się dwadzieścia. Nie wszystkie z nich są dostępne od razu - większość trzeba odblokować. Poza nimi na odblokowanie czekają: filmik z maszyną czasu oraz trzy specjalne gadżety. Autorzy umieścili też etapy, w czasie których kierujemy latającym myśliwcem Phila. Poza tym ciekawym urozmaiceniem jest całkiem spory wachlarz mini-gier.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Phil of the Future

odpowiednia dla każdego wieku