Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka The Cheetah Girls (GBA)

The Cheetah Girls GBA

The Cheetah Girls to zręcznościówka, oparta na filmie i książkach pod tym samym tytułem. Opowiada ona o losach grupy piosenkarek, która pragnie zdobyć światową sławę. Zostaje ona zauważona przez producenta podczas szkolnego konkursu talentów.

Akcji | seriale TV | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka The Cheetah Girls (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

12września2006

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Cheetah Girls to zręcznościówka, oparta na filmie i książkach pod tym samym tytułem. Opowiada ona o losach grupy piosenkarek, która pragnie zdobyć światową sławę. Zostaje ona zauważona przez producenta podczas szkolnego konkursu talentów. Film zdobył taką popularność, że ludzie Disney'a faktycznie założyli zespół The Cheetach Girls, w skład którego wchodzą aktorki, grające główne role.

W grze The Cheetah Girls mamy okazję wcielić się w słynne piosenkarki - Gallerię, Chanel, Aquę oraz Dorindę - i poprowadzić je po szczeblach kariery. Musimy zrobić wszystko, aby zapewnić dziewczynom sukces w konkursie piosenki w Barcelonie. Do naszych zadań należy zatrudnienie agenta, kupno ubrań, nauka nowych ruchów tanecznych czy nagrywanie płyt demo dla producentów. W trakcie zabawy przemierzamy różnorodne lokacje: miejskie centrum, park, sklepy z ciuchami itd. Bohaterki mają przy sobie telefony komórkowe, dzięki którym są w stałym kontakcie.

Do naszego użytku autorzy oddali studio muzyczne, w którym możemy tworzyć własne piosenki i nagrywać płyty demo (w grze znalazło się aż 75 klipów audio do wykorzystania). Ponadto dostępne jest studio taneczne, gdzie uczymy bohaterki nowych układów. W The Cheetah Girls spotykamy się również z mini-grami. Polegają one na przykład na pieczeniu żeberek na grillu, zestawianie ubrań w domu mody czy wspomniana nauka tańca.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Cheetah Girls

odpowiednia dla każdego wieku