Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Camp Lazlo: Leaky Lake Games (GBA)

Camp Lazlo: Leaky Lake Games GBA

Camp Lazlo: Leaky Lake Games to tytuł, który został przygotowany z myślą o posiadaczach konsoli Game Boy Advance. Powstał on na podstawie serialu animowanego, znanego w Polsce pod nazwą Harcerz Lazlo, nadawanego nieprzerwanie od 2005 roku przez stację telewizyjną Cartoon Network.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Camp Lazlo: Leaky Lake Games (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

6listopada2006

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Camp Lazlo: Leaky Lake Games to tytuł, który został przygotowany z myślą o posiadaczach konsoli Game Boy Advance przez korporację Crave Entertainment, która zajęła się również wydaniem tegoż. Powstał on na podstawie serialu animowanego, znanego w Polsce pod nazwą Harcerz Lazlo, nadawanego nieprzerwanie od 2005 roku przez stację telewizyjną Cartoon Network.

Do dyspozycji gracza oddano trzy postaci, zamieszkujące domek o nazwie Galareta, na terenie obozowiska Groszków. Są to małpka Lazlo, słoń Rasz i nosorożec Zgrzyt. Jednak w trakcie zabawy spotykamy również innych członków wspomnianej grupy, jak chociażby Drużynowego Lumpusa, czy Edwarda Dziobaka.

Podczas rozgrywki użytkownik odwiedza szereg rozmaitych lokacji, w których musi stawić czoła różnorakim wyzwaniom, korzystając przy tym z unikalnych zdolności każdego z kontrolowanych bohaterów. Celem gracza jest w ostatecznym starciu pokonać wrogie siły obozu Wiewiórek. Chcąc tego dokonać, podczas wirtualnej przygody należy współpracować z kompanami, wysłuchując chociażby ich wskazówek czy komentarzy nt. naszych poczynań i jak najszybciej wypełniać zlecane zadania. Wykonywanie tychże powoduje wzrost doświadczenia u wirtualnych wojaków.

Producenci zadbali o nieliniowy scenariusz (przejawia się to m.in. w możliwości swobodnej eksploracji świata) i rozgrywkę niewymagająca od gracza zbyt wysokich umiejętności. Grę charakteryzują humorystyczne dialogi bohaterów, możliwość zbierania przedmiotów, które następnie przydają się do uzyskania podpowiedzi czy otrzymania wszelakiej maści bonusów. Autorzy zadbali także o zaimplementowanie kilku mini-gier.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Gry podobne do Camp Lazlo: Leaky Lake Games

Wymagania wiekowe Camp Lazlo: Leaky Lake Games

odpowiednia dla każdego wieku