Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Petz: Hamsterz 2 (NDS)

Petz: Hamsterz 2 NDS

Petz: Hamsterz 2 to gra familijna, w której opiekujemy się chomikiem. Tytuł stanowi jedną z części cyklu gier o doglądaniu domowych zwierzaków.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Petz: Hamsterz 2 (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

9listopada2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz – Hamsterz 2 to symulator życia chomika, skierowany do najmłodszych graczy. Tytuł stanowi jedną z części w serii, która skupia się na opiekowaniu różnymi zwierzątkami. Za produkt odpowiada Ubisoft.

Na starcie gra oferuje wybór jednego spośród dwunastu dostępnych odmian chomików. Rozgrywka jest prosta, ponieważ w całości polega na doglądaniu małego, zamkniętego w klatce stworzonka. Do naszych obowiązków należy karmienie, głaskanie oraz zabawianie go. Ponadto powinno się pamiętać o czyszczeniu klatki, aby podopieczny nie poczuł się źle. Samemu zwierzakowi możemy dawać zabawki, których w grze w sumie występuje około dwustu.

Im lepiej opiekujemy się naszym pupilkiem, tym więcej gwiazdek otrzymujemy. Te wydajemy w lokalnym sklepiku, dokupując różnorodne prezenty oraz większe klatki. Co więcej, za dobre sprawowanie odblokowujemy wiele mini-gierek oraz dwa nowe, grywalne rodzaje chomików. Opcja multiplayer pozwala dwójce graczy uczestniczyć we wspomnianych mini-gierkach oraz odwiedzać klatki swoich podopiecznych. A jeżeli parka stworzonek o przeciwnych płciach spotka się w jednym domku, możemy spodziewać się, że na świat przyjdzie nowy, mały milusiński.

Hamsterz 2 prezentuje trójwymiarowe środowisko graficzne. Chomiki przedstawione są w nieco infantylnej konwencji, tak samo jak całe ich otoczenie. Ponadto gra umożliwia swobodną kontrolę nad kamerą oraz zbliżanie i oddalanie widoku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Gry podobne do Petz: Hamsterz 2

Klasyfikacja PEGI Petz: Hamsterz 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Nowe zwierzaki z serii Petz gotowe do przygarnięcia, oczywiście wirtualnego

wiadomość29 listopada 2006

Przedstawiciele korporacji Ubisoft poinformowali, iż na półkach amerykańskich sklepów pojawiły się nowe produkty sygnowane logo Petz. Dogz, Catz, Horsez oraz Hamsterz Life, bo o tych grach właśnie mowa, pozwalają na wirtualną adopcję pociesznego zwierzaka (odpowiednio psa, kota, konia oraz chomika).

Wirtualne psiaki trafiają na PC i NDS
Wirtualne psiaki trafiają na PC i NDS

wiadomość22 listopada 2006

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Dogz jest już dostępna na Nintendo DS i komputery PC. To jeden z najnowszych tytułów z serii Petz. Skierowany jest raczej dla młodszych graczy i pozwala na przygarnięcie wirtualnego psiaka.

Więcej wirtualnych zwierzaków od Ubisoft

wiadomość8 sierpnia 2006

Ubisoft zachęcone sukcesem serii Petz (Dogz i Catz) postanowiło rozszerzyć ją o nowe gry. Dzięki nim gracze będą mogli opiekować się wirtualnymi zwierzakami, nie tylko psami i kotami, ale również chomikami a nawet końmi.