Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Pets vs. Monsters (WWW)
OkładkaPets vs. Monsters (WWW)

Pets vs. Monsters WWW

Produkcja MMO przeznaczona dla graczy od 8 do 12 lat. Tematem jest konflikt pomiędzy zwierzętami i potworami. Tytuł utrzymany jest w konwencji hack & slash, a podczas zabawy dosiadamy przeróżnych zwierząt, z pomocą których unicestwiamy napotkane po drodze potworki.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pets vs. Monsters Premiera WWW

26lutego2012

producent: FunCom wydawca: SweetRobot Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pets vs. Monsters

EA-Land

Neosaurus

Free Realms

FunCom - zespół odpowiedzialny za produkcję poważnych tytułów MMO (Age of Conan, The Secret World) stworzył grę przeznaczoną dla najmłodszych. Pets vs. Monsters, to tytuł uruchamiany z poziomu przeglądarki, a mali gracze mogą się w nim zmierzyć z dziwacznymi bestiami w kolorowym i zabawnym świecie gry.

Rozpoczynamy grę tworząc swoją postać. Decydujemy się na płeć, a później rysy twarzy, fryzurę i ubranie. Kolejnym krokiem jest wybór pierwszego zwierzaka, a tutaj możemy zdecydować się na wilka, niedźwiedzia lub panterę. Później w trakcie gry otrzymujemy dostęp do mnóstwa kolejnych petów, początkowy wybór nie jest więc specjalnie wiążący.

Tytuł utrzymany jest w konwencji hack & slash, a podczas zabawy dosiadamy przeróżnych zwierząt, z pomocą których unicestwiamy napotkane po drodze potworki. Stylem rozgrywki Pets vs Monsters przypomina takie produkcje jak Diablo czy Torchlight, ale mechanika walki jest tu zdecydowanie uproszczona. W praktyce mamy dostęp do zaledwie dwóch ataków – dystansowego i w zwarciu, ale możemy je zmieniać w zależności od dosiadanego aktualnie peta.

Przemierzamy świat gry podróżując na grzbiecie swojego wierzchowca. Kraina, którą przyjdzie nam zwiedzić, to kolorowa i różnorodna wyspa, podzielona na mniejsze obszary, m.in. kaniony, zbocza wulkanów i dżungle. Walczymy, zdobywamy doświadczenie i dozbrajamy naszą postać. Przede wszystkim jednak kolekcjonujemy kolejne pety, uzyskując tym samym dostęp do różnych nowych umiejętności.

Grafika przedstawiona jest w rzucie izometrycznym (2.5D), więc trójwymiarowe modele poruszają się po dwuwymiarowych ręcznie rysowanych tłach. Wszystko jest bardzo kolorowe i dynamiczne, a towarzyszy temu równie atrakcyjna muzyka i zabawne efekty dźwiękowe.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 4.5 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Pets vs. Monsters: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pets vs. Monsters Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Pentium 4 1.3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7