Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

BattleTech (uniwersum) - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce BattleTech (uniwersum) na platformę PC.

PC

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

BattleTech (uniwersum)
MechWarrior 5: Mercenaries
MechWarrior 5: Mercenaries

Symulacje 10 grudnia 2019

Kolejna odsłona serii symulatorów mecha z uniwersum BattleTech, za którą odpowiada Piranha Games. Gra obsadza nas w roli najemnika, który samodzielnie wybiera zleceniodawców i poza zwycięstwami musi także zadbać o wypracowanie zysku. Bawić można się samotnie lub w kooperacji.

MechWarrior 4: Mercenaries
MechWarrior 4: Mercenaries

Akcji 9 listopada 2002

Kolejna gra z cyklu taktyczno symulacyjnych gier akcji - MechWarrior. Gracz może ponownie przenieść się do świata Battle Tech i tym razem jako najemnik pracujący za pieniądze, walczyć przy użyciu 100-tonowych robotów bojowych.

MechWarrior 4: Vengeance
MechWarrior 4: Vengeance

Akcji 17 listopada 2000

MechWarrior 4: Vengeance to wykonana z epickim rozmachem gra, w której gracz walczy o panowanie nad obcą planetą kierując niesamowicie opancerzonymi, olbrzymimi maszynami bojowymi, o wadze przekraczającej 100 ton.

MechWarrior 3
MechWarrior 3

Akcji 2 czerwca 1999

Mechy to potężne i uzbrojone po zęby roboty bojowe, prowadzone do walki w świecie BattleTech przez walecznych pilotów. Teraz i ty możesz zostać bohaterem.

MechWarrior 2: 31st Century Combat
MechWarrior 2: 31st Century Combat

Akcji 24 czerwca 1995

Druga część taktycznej gry akcji, w której przejmujemy kontrolę nad potężnymi, kilkudziesięciotonowymi BattleMechami. W grze możemy opowiedzieć się po stronie jednego z dwóch rywalizujących ze sobą klanów i wykonywać na ich zlecenie szereg kolejnych misji o rosnącym poziomie trudności.

MechWarrior Online
MechWarrior Online

Akcji 17 września 2013

MechWarrior Online to powrót klasycznej serii osadzonej w uniwersum BattleTech. Akcja gry rozpoczyna się tuż przed inwazją Klanów w 3050 r., tj. przed wydarzeniami ukazanymi w MechWarrior 2: 31st Century Combat. Twórcy postawili tym razem wyłącznie na rozgrywkę sieciową.

MechWarrior (1989)
MechWarrior (1989)

Symulacje 10 maja 1989

Mechwarrior to symulator kilkudziesięciotonowych robotów, który przenosi Cię w odległą przyszłość - do roku 3024. Jako Gideon Braver wykonasz szereg misji i odzyskasz swoje prawo do królewskiego tronu.

MechWarrior 4: Black Knight
MechWarrior 4: Black Knight

Akcji 2 listopada 2001

Dodatek do znanej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance wzbogacający podstawową wersję gry o nową kampanię oraz szereg uatrakcyjniających rozgrywkę elementów.

MechWarrior 2: Mercenaries
MechWarrior 2: Mercenaries

Akcji 30 września 1996

Mercenaries to samodzielny dodatek do gry Mechwarrior 2: 31st Century Combat. Wcielamy się w członka drużyny najemników, który zarabia na życie wykonując zlecenia swoim mechem.

MechWarrior 2: Expansion Pack - Ghost Bear's Legacy
MechWarrior 2: Expansion Pack - Ghost Bear's Legacy

Akcji 30 listopada 1995

Oficjalny dodatek do taktycznej gry akcji MechWarrior 2, wprowadzający do rozgrywki trzeci grywalny klan Ghost Bear. Rozszerzenie przynosi także 12 kolejnych misji oraz imponującą liczbę nowych mechów i rodzajów uzbrojenia.

MechWarrior 4: Inner Sphere Mech Pak
MechWarrior 4: Inner Sphere Mech Pak

Akcji 14 czerwca 2002

Dodatek do taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance. Zawiera między innymi nowe typy robotów bojowych, nowy rodzaj broni oraz nową mapę dla trybu multiplayer.

MechWarrior 4: Clan Mech Pak
MechWarrior 4: Clan Mech Pak

Akcji 25 lipca 2002

Dodatek to wielokrotnie nagradzanej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance. Wprowadza do gry nowe typy robotów bojowych oraz szereg innych ulepszeń.

MechWarrior 3: Pirate's Moon
MechWarrior 3: Pirate's Moon

Akcji 3 grudnia 1999

Pierwszy dodatek do MechWarrior 3 wprowadza nowe roboty, bronie misje i plansze, a także naprawia szereg błędów w bazowej wersji gry.