Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka PC Football 2007 (PC)
OkładkaPC Football 2007 (PC)

PC Football 2007 PC

PC Football 2007 to kolejna odsłona popularnego cyklu menadżerów, który sprzedał się w nakładzie dwóch milionów egzemplarzy i został wydany w ponad dwudziestu krajach świata.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PC Football 2007 Premiera PC

13listopada2006

producent: Gaelco wydawca: ON-Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

PC Football 2007 to kolejna odsłona popularnego cyklu menadżerów, który sprzedał się w nakładzie dwóch milionów egzemplarzy i został wydany w ponad dwudziestu krajach świata. Program przygotowany przez hiszpańską firmę Gaelco Multimedia korzysta z licencji FIFPro, utworzonej w 1965 roku organizacji piłkarskiej, skupiającej czterdzieści reprezentacji narodowych, w tym Polskę.

W PC Football 2007 gracz ma duże pole manewru w kwestii prowadzenia klubu piłkarskiego. Przez biurko prezesa przechodzą wszystkie istotne dla drużyny umowy, począwszy od transferu zawodników, na sprzedawaniu praw do transmisji telewizyjnych skończywszy. Oczywiście nie mogło zabraknąć także funkcji szkoleniowych, w których ustalamy skład, opracowujemy przedmeczową strategię oraz decydujemy o innych istotnych aspektach mogących zmienić postawę piłkarzy na boisku. W odróżnieniu od typowych menadżerów, programpozwala nie tylko zarządzać, ale umożliwia także aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Gracz obejmuje w tym wariancie kontrolę nad drużyną i na bieżąco sprawdza, jak jego podopieczni wypełniają założenia taktyczne opracowane w szatni.

Program oferuje 24 ligi piłkarskie z całego świata, dwadzieścia realistycznie oddanych stadionów oraz osiemdziesiąt ustawień piłkarzy na boisku, spośród których w trakcie meczu możemy wybrać trzy. Oprócz zmagań w trybie dla jednego gracza, PC Football 2007 umożliwia także potyczki w sieci oraz tworzenie własnych turniejów na specjalnie do tego utworzonych serwerach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 75 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe PC Football 2007: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC Football 2007 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce 2 lub lepsza)