Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Paws & Claws Dogs & Cats Best Friends (NDS)

Paws & Claws Best Friends NDS

Paws & Claws Dogs & Cats Best Friends

Prosta gra dla młodszych użytkowników DS-a, w której przygarniamy psa lub kota. Nad swoim pupilem sprawujemy troskliwą opiekę, zaspokajając potrzeby zwierzaka oraz uczestnicząc w różnorakich zabawach.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Paws & Claws Dogs & Cats Best Friends (NDS)

wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

21września2007

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dogs & Cats Best Friends to kolejna odsłona serii Paws & Claws, opracowywanej z myślą o młodszych sympatykach elektronicznej rozrywki. Tym razem gracz może wchodzić w różnego rodzaju interakcje zarówno z psami, jak i kotami.

Zabawa rozpoczyna się od wyboru swojego podopiecznego. W grze zawarto kilkanaście prawdziwych ras zwierząt. W przypadku psów są to husky czy dalmatyńczyki. Jeśli zaś chodzi o małe tygryski, gracz może między innymi przygarniać koty syjamskie oraz maine coon.

Po wybraniu swojego pupila przystępuje się do właściwej części rozgrywki, obserwując rozwój zwierzęcia w kolejnych miesiącach jego życia. Gracz musi się przede wszystkim zajmować zaspokojaniem podstawowych potrzeb swojego podopiecznego, a więc karmić zwierzę, sprzątać po nim, urządzać kąpiele czy wreszcie przystępować do różnego rodzaju zabaw. W tym ostatnim przypadku można liczyć na wiele różnych atrakcji, rozgrywanych między innymi na świeżym powietrzu.

W miarę rozwoju zabawy pojawiają się nowe opcje, pozwalające nauczyć swojego pupila wykonywania kilku podstawowych poleceń. Ponadto z wyszkolonym zwierzakiem można zgłaszać się do różnorakich pokazów, celem pozyskania cenych nagród. Zabawa urozmaicana jest także poprzez wbudowane mini-gry zręcznościowe, obejmujące między innymi popisy z użyciem dysku Frisbee czy organizowanie poszukiwań zakopanych w ogrodzie skarbów.

Oprawa wizualna Dogs & Cats Best Friends prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Przygarnięte psy i koty obserwowane są w trójwymiarowym środowisku i z wielu różnych ujęć kamery. Interfejs użytkownika jest bardzo uproszczony i zakłada wykorzystanie unikalnych funkcji ekranu dotykowego konsoli DS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Paws & Claws Best Friends

Klasyfikacja PEGI Paws & Claws Best Friends

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.