Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Pawly Pets: My Pet Hotel (NDS)
OkładkaPawly Pets: My Pet Hotel (NDS)

Pawly Pets: My Pet Hotel NDS

Prosta gra strategiczna, w której zajmujemy się zarządzaniem hotelem dla psów, kotów, koni, czy królików. Dbamy przede wszystkim o zaspokajanie ich podstawowych potrzeb.

Strategiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pawly Pets: My Pet Hotel Premiera NDS

8maja2007

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pawly Pets: My Pet Hotel

Animal Paradise

National Geographic Panda

Clever Kids: Pet Store

Pawly Pets: My Pet Hotel to gra familijna, zawierająca jednak liczne odniesienia do strategii ekonomicznych. Zgodnie z tym co może sugerować sam tytuł, zadaniem gracza jest zarządzanie hotelem. Nie jest to jednak klasyczna placówka tego typu, albowiem przejmuje się kontrolę nad profesjonalnym ośrodkiem wypoczynkowym dla różnych gatunków zwierząt. Podobny pomysł zastosowano już między innymi w grze Puppy Luv: Spa & Resort. Opisywany produkt przygotowany został wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli Nintendo DS.

Prowadzony przez gracza hotel może specjalizować się w sprawowaniu opieki nad wieloma różnymi zwierzakami. Lista kompatybilnych okazów obejmuje przede wszystkim psy oraz koty, aczkolwiek mogą to też być konie, króliki, papużki, czy żółwie. Rola gracza ogranicza się przede wszystkim do zaspokajania wszelakich potrzeb znajdujących się w ośrodku wypoczynkowym zwierząt. Należy je więc karmić, bawić się z nimi, a także dbać o to żeby klatki czy pomieszczenia, w których są przetrzymywane, były zawsze czyste. Warto dodać, iż wiele z tych czynności zorganizowanych zostało w formie prostych do zrozumienia mini-gier. Tyczy się to w szczególności zabaw, jak chociażby przejażdżek konnych.

W nagrodę za swoje osiągnięcia od właścicieli zwierząt otrzymuje się pieniądze, które następnie przeznacza się na dalszy rozwój kurortu wypoczynkowego. Dotyczy to zarówno zakupu nowych pomieszczeń, jak i zabawek. Rozgrywka może być prowadzona na wiele różnych sposobów – bez prób sprostania odgórnym wytycznym lub przy wykorzystaniu gotowych scenariuszy. Gracz może też dopasowywać poziom trudności rozgrywki do własnych upodobań.

Wszystkie akcje wykonuje się z wykorzystaniem ekranu dotykowego konsoli DS. W taki właśnie sposób wchodzi się w interakcje ze zwierzakami, czy zarządza hotelem. Producent bardzo duży nacisk położył na atrakcyjność oprawy audiowizualnej. Całość obserowana jest w pełnym trójwymiarze.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Pawly Pets: My Pet Hotel

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.