Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWii
Okładka Pallurikio (Wii)

Pallurikio Wii

Intrygujące połączenie gry platformowej i logicznej, w którym pierwsze skrzypce gra kolorowa kulka. System gry opiera się na właściwym wykorzystaniu Willota, który symuluje przedłużenie ręki bohatera i jest magnetycznym wskaźnikiem zdolnym przyciągać i wystrzeliwać Pallurikio.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Pallurikio (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

11grudnia2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Głównym bohaterem produkcji jest młody chłopiec Jimmy, który podczas zabawy w tajemniczą grę planszową zostaje przeniesiony do innego świata, gdzie poznaje tytułową magiczną kulę Pallurikio. Aby powrócić do swojej rzeczywistości niedoświadczony heros musi współpracować z nowym towarzyszem i pokonać pięćdziesiąt wymagających poziomów.

System gry opiera się na właściwym wykorzystaniu Willota, który symuluje przedłużenie ręki bohatera i jest magnetycznym wskaźnikiem zdolnym przyciągać i wystrzeliwać Pallurikio. Zadaniem gracza jest takie wykorzystywanie tych zdolności, aby przeprowadzić kulkę przez cały najeżony pułapkami zestaw plansz. Dodatkowym utrudnieniem przygotowanym przez twórców jest zmieniająca się pod wpływem działań Jimmy’ego i budowa poziomów.

Oprócz głównej przygody, Playstos Entertainment przygotowało także możliwość gry na czas w wymagającym i przedłużającym żywotność trybie „Time-Attack”

Pallurikio to kolorowa produkcja, w której dominują ciepłe i sympatyczne barwy. Sporym atutem gry jest rozbudowana fizyka, dość dobrze symulująca wszelkie reakcje zachodzące między otoczeniem, a poruszającą się po nim kulą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Pallurikio

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Pallurikio

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare