Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 19 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 19 (PC)

Out of the Park Baseball 19 PC

Rozbudowany menadżer rozgrywek baseballowych, oferujący setki realnie istniejących drużyn wraz z autentycznymi statystykami występujących w nich zawodników.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 19 Premiera PC

22marca2018

Steam

22marca2018

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Out of the Park Baseball 19 na PC jest rozbudowanym menadżerem rozgrywek baseballowych, w którym możemy pokierować dowolną drużyną biorącą udział w zawodach kilku najpopularniejszych lig amerykańskich, takich jak MLB.com i MLBPA, oraz setkami zespołów zmagających się w ramach mniej znanych federacji, lig niezależnych oraz ośmiu lig spoza Stanów Zjednoczonych – holenderskiej, tajwańskiej, meksykańskiej, japońskiej, włoskiej, południowokoreańskiej, australijskiej i kubańskiej. Twórcy dysponują wszystkimi niezbędnymi licencjami, oferując nie tylko setki autentycznych emblematów drużynowych, ale i oparte na prawdziwych rozgrywkach statystyki zawodników ze wszystkich bardziej znanych lig, jak i ponad tysiąca z tych bardziej niszowych, w tym amatorskich. Statystykom baseballistów towarzyszą ich fotografie.

Mechanika

W grze wcielamy się w menadżera, którego zadaniem jest prowadzenie drużyny baseballowej w trakcie rozgrywek ligowych, wyszukiwanie nowych talentów, opracowanie reżimów treningowych, decydowanie o wydatkach w ramach posiadanego budżetu, rozwijanie klubowej infrastruktury, a także decydowanie o składach zawodników biorących udział w nadchodzących meczach. W tej odsłonie serii twórcy poprawili moduł odpowiedzialny za śledzenie postępów graczy innych zespołów, których chcielibyśmy wyłowić i zatrudnić w naszej drużynie. Tradycyjnie także usprawniono sztuczną inteligencję odpowiadającą za zachowanie zarówno naszych podopiecznych, jak i rywali.

Tryby gry

Do gry wprowadzono nowy tryb zabawy polegający na stworzeniu turnieju, a następnie poprowadzeniu w nim dowolnej drużyny z przebogatej historii baseballu amerykańskiego. Oczywiście w programie nie mogło zabraknąć trybu rywalizacji dla wielu osób poprzez Internet. Zabawa online doczekała się także nowinki w postaci trybu Perfect Team.

Kwestie techniczne

Out of the Park Baseball 19 doczekało się na PC usprawnionej oprawy graficznej – między innymi poprawiono modele zawodników i ich animacje, takie jak bieg, wślizgi, skoki i rzuty, od nowa wymodelowano trójwymiarowe stadiony, a także odświeżono wygląd interfejsu, wprowadzając wiele nowych czcionek pozwalających dopasować wygląd programu do własnych preferencji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Out of the Park Baseball 19 cena w dniu premiery: 142,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Out of the Park Baseball 19

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Out of the Park Baseball 19 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo E4500 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5400+ 2.8 GHz
 • 2 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce 210 / 512 MB Radeon HD 5470 lub lepsza
 • 5 GB HDD
 • Windows XP/Vista/7/8/10
 • Zalecane:
 • Intel Core 2 Duo E4500 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5400+ 2.8 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GT 210 / 512 MB Radeon HD 5470 lub lepsza
 • 5 GB HDD
 • Windows XP/Vista/7/8/10